• z 6
  • z 6

Moneta

Moneta to firma, która zajmuje się produkcją akcesoriów kuchennych. W ofercie można znaleźć między innymi formy do zapiekania, patelnie, garnki oraz uniwersalne pokrywki. Dlaczego warto zakupić produkty firmy Moneta?

W sklepie internetowym Nakrywamy dostępne są produkty wysokiej jakości. MONETA ROSE GOLD DIAMANT Patelnia z 2 uchwytami 28 cm to nowoczesny gadżet do kuchni, który cieszy się ogromną popularnością. Patelnia jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, więc można ją myć w zmywarce. Dla wielu osób będzie to ogromna zaleta. Z zewnątrz produkt jest pokryty lakierem silikonowym, dzięki czemu jest chroniony w odpowiedni sposób. Ognioodporny uchwyt to kolejny atut tego produktu. MONETA YES! Garnek 20 cm to niezbędnik w kuchni, który sprawi, że gotowanie będzie łatwe i przyjemne. Korpus garnka jest wykonany z aluminium, które odznacza się takimi cechami, jak na przykład: trwałość oraz wytrzymałość. Uchwyt jest przyjemny w dotyku, a naczynie jest odpowiednie do kuchenek różnego rodzaju. Produkt również można myć w zmywarce.

Sklep Nakrywamy oferuje produkty firmy Moneta, które są bardzo wysokiej jakości. Cena asortymentu jest dość atrakcyjna i konkurencyjna, dzięki czemu można sobie pozwolić na taki zakup.