• z 4
  • z 4

MSC

MSC

W sklepie nakrywamy.pl znajdą Państwo produkty amerykańskiej marki Msc. Firma ta już od wielu lat dostarcza na rynek akcesoria, które sprawdzają się w każdej kuchni. Msc produkuje trwałe i funkcjonalne produkty, dzięki którym codzienne przygotowywanie posiłków staje się proste i szybkie.

Wśród wielu artykułów w sklepie mogą Państwo dostać praktyczne ostrzałki do noży w różnych kształtach i kolorach. Są np. ostrzałki do noży w oryginalnym kształcie pomidora, wykonane z wysokiej jakości ceramiki i tworzywa sztucznego, zaopatrzone w twardy, diamentowy wsad, jest też wysokiej jakości obierak przeznaczony do warzyw i owoców, wykonany z wytrzymałej stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego, trwały i funkcjonalny obierak przeznaczony do warzyw i owoców, gdzie klasyczne ostrze pozwala na precyzyjne usuwanie skórek lub łupin z warzyw, czy owoców.

Dostępne są również inne artykuły np. miarka z tworzywa sztucznego, doskonała do odmierzania: cukru, kaszy mannej, mąki, ryżu oraz produktów płynnych, uniwersalny wkład do gotowania na parze wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego: silikonu i nylonu. Ostatnio furorę robią pływające zaparzaczki do herbaty, wykonane ze stali nierdzewnej i plastiku dostępne w wielu kolorach i ciekawych kształtach. Ten produkt sprzedaje się rewelacyjnie.


Właścicieli barów, czy restauracji zaciekawią doskonałe produkty do drinków. W ofercie są trzyczęściowe shakery do drinków wykonane ze szkła i tworzywa sztucznego. Solidne wykonanie wpływa na niezwykłą trwałość tych produktów, które wyglądają niezwykle estetycznie. Msc oferuje również foremki do lodu z pokrywką, gdzie wieczko zostało uzupełnione otworem, który pozwala napełnić równomiernie wszystkie przegródki.
 
Wszystkie dostępne produkty objęte są gwarancją i spełniają wysokie wymagania konsumenckie.