• z 18
  • z 18

Peugeot

                                      

 

KILKA SŁÓW O MARCE

PEUGEOT to francuska firma rozpoznawalna na całym świecie. Ich historia jest niezwykła, a młynki marki pojawiają się u najpopularniejszych szefów kuchni świata. Tradycja Peugeot jest związana bardzo mocno z historią państwa. Produkty firmy są niezaprzeczalnie kunsztem znanych szefów kuchni. Historia marki rozpoczęłą się w XIX wieku. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii, stali się oni szybko liderem w branży produkcji młynków i nie tylko. Producent nieustannie ulepsza swoje produkty, zapewniając przyjemność i doznawanie nowych doświadczeń dla smakoszy. Sukces marki Peugeot ma podnóże u swojego bogatego dziedzictwa.

 

 

DOŻYWOTNIA GWARANCJA MISJĄ MARKI

Marka przykuwa dużą uwagę do gwarancji oferowanych produktów. Mechanizmy użyte do produkcji stalowych młynków i mielenia przypraw, mają bezterminową gwarancję producenta. Dużym wyróżnikiem firmy Peugeot jest ich know-how w aspekcie technologii i designu. Niektóre produkty posiadają opatentowany mechanizm łatwej, szybkiej i preceyzyjnej zmiany grubości mielenia. Przedmioty firmy są eleganckie, użyteczne, ułatwiają codzienne życie, a produkcja sprzyja wspieraniu środowiska. Dzięki takiemu podejściu marka zyskała na popularności.

 

 

SLOW LIFE - IDEA ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

Materiały używane do produkcji młynków Peugeot pochodzą z euopejskich lasów i producent posiada etykietę PEFC ™. Każdy młynek jest produkowany we Francji w siedzibie działalności w Franche-Comté. Dbając o środowisko, trociny i wióry z są odzyskiwane i poddawane recyklingowi. Do produkcji drewnianych młynków marka  stosuje farby rozpuszczalne w wodzie, wspierając przy tym ideę slow life - zrównoważony rozwój środowiska i zdrowia. Wybierając produkty marki Peugeot, świadomie wspierasz działania ekologiczne.

 

 
 
NIEZASTĄPIONA MARKA PEUGOET W ŚWIECIE PRZYPRAW, KAWY I WINA
 
Historia przypraw jest częścią historii świata i ludzkości. Dziedzictwo młynka do przypraw jest częścią tradycji marki. Doświadczenie Peugeota w produkcji fabrycznej zaprasza Cię do kontynuowania podróży ścieżką pikanterii. Zrównoważona produkcja młynków do kawy to serce tradycji know-how tej firmy. Innowacyjność w połączeniu z klasyką powoduje, że produkty zaspokajają smakiem i aromatem najśmielsze oczekiwania smakoszy. Producent jednocześnie pozwala odkryć tajniki serwowania i degustacji wina, dzięki kompletnej ofercie akcesoriów.
 


 

FRANCUSKA MANUFAKTURA CERAMICZNA

W ceramice kuchennej Peugeot wnosi swoją wiedzę i doświadczenie z zakresu smaku do świata delikatnego i zdrowego wypieku. Szlachetna ceramika gwarantuje zdrowe gotowanie. Stale udoskonalana i chroniona receptura ceramiki (mieszanka gliny, kaolinu i skalenia) gwarantuje doskonałą odporność na uderzenia. Starannie dobrana emalia spełnia najbardziej rygorystyczne wymagania dotyczące kontaktu z żywnością i ochrony środowiska. Co najważniejsze jest odporna na zarysowania i niezwykle łatwa w czyszczeniu.
 
 
 
 
Spraw, aby Twoje chwile stały się przyjemniejsze, dzięki produktom marki Peugeot!