Lubiana Celebration

Chwil, które spędzamy w gronie najbliższych nam osób nic nie jest w stanie zastąpić. Są one zupełnie wyjątkowe i niepowtarzalne. Będą jeszcze piękniejsze, gdy spędzimy je wspólnie przy pięknie zastawionym stole. A pomysłów bez liku na jego porcelanową kreację znajdziemy nie gdzie indziej, jak w sklepie nakrywamy.pl. Prawdziwą gwiazdą dnia jest porcelana Lubiana Celebration.

Piękno zaklęte w ponadczasowym kształcie finezyjnie wygiętego kwadratu, śnieżnobiała barwa i ten szyk, który widać w każdym calu. Porcelana Lubiana Celebration to porcelana dla prawdziwych koneserów piękna, którzy uwielbiają otaczać się produktami z najwyższej półki, wykonanymi z najbardziej solidnych materiałów.

Bogato wyposażone komplety serwisów Lubiana Celebration to doskonały pomysł na funkcjonalny prezent - także na wyjątkową okazję. To także świetna inwestycja w jakość, która posłuży na lata. W kompleksowo wyposażonej kuchni czy jadalni nie może zabraknąć wyjątkowej zastawy stołowej - takiej jak porcelana Lubiana właśnie.