• z 5
  • z 5

Lubiana Classic

Zawsze na czasie

Niezależnie od panujących chwilowo trendów, prędzej czy później następuje zwrot w stronę klasyki. Dobrze znanej, sprawdzonej i ponadczasowo pięknej. Takiej właśnie kolekcji nie mogło zabraknąć w portfolio Zakładów Porcelany Stołowej "Lubiana". Przed Państwem Lubiana Classic. Bez zbędnych ekstrawaganckich rozwiązań i nachalnych tłoczeń. Od zawsze skromnie, stylowo, a przede wszystkim uniwersalnie. Wczoraj, dziś i jutro. Klasyka nigdy się nie nudzi.

Wybierz Lubiana Classic, serwis obiadowy i zaskocz swoich gości

Lubiana Classic, serwis obiadowy to wszystko czego potrzebujesz, aby zachwycić gości. Kwadratowy kształt wyrywa się z nudnych schematów i dodaje świeżości. Skład serwisu zaspokoi potrzeby i sprosta wymaganiom nawet najbardziej rozbudowanych obiektów hotelowych. Warto przypomnieć, że rodzima Lubiana, od lat cieszy się zaufaniem największych i prestiżowych sieci hotelowych. Wierzymy, że to wystarczająca rekomendacja, również dla Klientów pragnących posiadać najwyższej jakości porcelanę w swoich domach.

Porcelana Lubiana Classic, serwis kawowy. By cieszyć się chwilą przy filiżance kawy

Uzupełnieniem klasycznej serii jest obiadowej, jest Lubiana Classic, serwis kawowy. Ten sam nietuzinkowy kształt, ta sama najwyższej jakości porcelana i wszystko czego potrzebujesz, by cieszyć się życiem przy filiżance aromatycznej kawy. Filiżanka, spodek i talerz deserowy, dla Ciebie i bliskich. Dla Klientów, którzy od kawy wymagają więcej, dostępny jest zestaw rozszerzony o imbryk, cukiernicę i dzbanek na mleko Victoria. Wybierz zestaw, który spełni Twoje oczekiwania i rozkoszuj się chwilą.

Zestaw obiadowy Lubiana Classic. W domu i w hotelu. Na stołach całego świata

Nawet najbardziej sprawdzona klasyka, powinna choć odrobinę zaskakiwać i przełamywać schematy. Zestaw obiadowy Lubiana Classic dostępny jest również w modnej i uniwersalnej czerni. Pokryte dodatkową warstwą szkliwa, o wzmocnionych brzegach, objęte 2-letnią gwarancją naczynia Lubiana, od pokoleń obecne są na stołach całego świata. Legendarną jakością cieszą się klienci z Belgii, USA, Włoch czy Francji. W nakrywamy.pl klasycznej serii Lubiana poświęciliśmy dużo miejsca. Przygotowaliśmy wiele wariantów, od bardzo rozbudowanych zestawów, aż po skromniejsze, przeznaczone dla sześciu osób. Większość produktów dostępnych jest pojedynczo lub wręcz przeciwnie. W razie potrzeby znajdzie się komplet złożony nawet ze 120 talerzy.

Producenci zastaw stołowych doskonale wiedzą, jak ważne jest na co dzień kultywowanie zwyczaju rodzinnego zasiadania do stołu, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy każdy jest zapracowany, a kontakty międzyludzkie nawiązuje się przez portale społecznościowe. Nakrywamy.pl prezentuje naczynia marki Lubiana Classic, które wspierają rozwój naturalnych relacji interpersonalnych, budując niezwykłą atmosferę w każdej jadalni. To codzienna dawka rodzinnego ciepła przy smacznych daniach.

Porcelana Lubiana Classic codziennie i od święta

Dostępne jest wiele zestawów obiadowo-kawowych tej marki: trzydziesto- i sześćdziesięcioelementowe przeznaczone odpowiednio dla sześciu i dwunastu osób. Znaleźć tu można m.in. różnej wielkości białe talerze porcelanowe w kwadratowym kształcie. Talerze są zupełnie gładkie, bez żłobień, dekoracji czy jakichkolwiek wzorów. Prostota determinuje ich uniwersalność- sprawdzą się w absolutnie każdej sytuacji i w każdym domu, niezależnie od jego wystroju. Wzmacniane krawędzie sprawiają, że naczynia trudniej potłuc. Nie niszczy ich także mycie w zmywarce, gdzie poddane są wysokiej temperaturze. Zastawa będzie idealna w przypadku powszedniej konsumpcji w wąskim gronie, lecz nie powstydzi się jej również organizator wykwitnej imprezy.

Kwadratowe dzieła sztuki

Kwadratowy kształt jest bardzo modny wśród zestawów jadalnianych. To wyraz nowoczesnej myśli i niekonwencjonalnego podejścia do tematu jedzenia. Jeśli chcesz poczuć powiew świeżości w swojej kuchni, wybierz te stylowe naczynia.