Lubiana Classic

Producenci zastaw stołowych doskonale wiedzą, jak ważne jest na co dzień kultywowanie zwyczaju rodzinnego zasiadania do stołu, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy każdy jest zapracowany, a kontakty międzyludzkie nawiązuje się przez portale społecznościowe. Nakrywamy.pl prezentuje naczynia marki Lubiana Classic, które wspierają rozwój naturalnych relacji interpersonalnych, budując niezwykłą atmosferę w każdej jadalni. To codzienna dawka rodzinnego ciepła przy smacznych daniach.

Porcelana Lubiana Classic na święta i dni powszednie

Dostępne jest wiele zestawów obiadowo-kawowych tej marki: trzydziesto- i sześćdziesięcioelementowe przeznaczone odpowiednio dla sześciu i dwunastu osób. Znaleźć tu można m.in. różnej wielkości białe talerze porcelanowe w kwadratowym kształcie. Talerze są zupełnie gładkie, bez żłobień, dekoracji czy jakichkolwiek wzorów. Prostota determinuje ich uniwersalność- sprawdzą się w absolutnie każdej sytuacji i w każdym domu, niezależnie od jego wystroju. Wzmacniane krawędzie sprawiają, że naczynia trudniej potłuc. Nie niszczy ich także mycie w zmywarce, gdzie poddane są wysokiej temperaturze. Zastawa będzie idealna w przypadku powszedniej konsumpcji w wąskim gronie, lecz nie powstydzi się jej również organizator wykwitnej imprezy.

Kwadratowe dzieła sztuki

Kwadratowy kształt jest bardzo modny wśród zestawów jadalnianych. To wyraz nowoczesnej myśli i niekonwencjonalnego podejścia do tematu jedzenia. Jeśli chcesz poczuć powiew świeżości w swojej kuchni, wybierz te stylowe naczynia.