Lubiana Daisy

Dla fanów prostoty i użytecznych rozwiązań strona Nakrywamy.pl przygotowała coś specjalnego. Dwa zestawy obiadowo-kawowe marki Lubiana Daisy: zestaw 6-osobowy z trzydziestoma elementami oraz zestaw 12-osobowy z aż sześćdziesięcioma elementami. Siłą zastawy jest minimalistyczny design. Choć na pierwszy rzut oka talerze wyglądają podobnie do papierowych tacek jednorazowego użytku, w rzeczywistości stanowią przykład najlepszej jakości porcelany. Podobieństwo do tacek nie jest jednak przypadkowe, bowiem pokazuje uniwersalne zastosowanie tego uroczego serwisu. Ponadto, ten motyw jest bliski praktycznie każdemu z nas.

Porcelana Lubiana Daisy: Talerze pełne słońca

Naczynia marki Lubiana Daisy utrzymane zostały w śnieżnobiałej bieli. Delikatne paski na obrzeżach talerzy wyglądają niczym promienie słoneczne, choć można je też porównać do płatków kwiatów. Niewątpliwie zastawa daje pole do popisu wyobraźni. Talerze są okrągłe i pojemne, cieszą oko blaskiem dodatkowej wartwy szkliwa. Na uwagę zasługują również filiżanki, które na całej powierzchni pokryto poziomymi paskami przypominającymi plisy stylowych spódniczek. Porcelana Lubiana Daisy niezmiennie zachwyca i przepięknie prezentuje się na każdym stole.

Moc delikatności

Porcelana, choć uważana za kruche tworzywo, potrafi być nadzwyczaj trwała i odporna. Naczynia zostały wykonane solidnie i z należytym pietyzmem. Nawet kuchenka mikrofalowa i zmywarka im niegroźne. Szczęśliwemu użytkownikowi taka zastawa posłuży przez wiele lat, będąc świadkiem licznych cudownych momentów wartych zapamiętania.