• z 2
  • z 2

Lubiana Opera

Kolekcja Lubiana Opera stanowi synonim innowacyjnego podejścia

Zazwyczaj porcelanowe zestawy kojarzone są ze swego rodzaju klasyką, obowiązkowym elementem każdego zacisza domowego. Nic w tym dziwnego! Przeważnie korzystamy z tego rodzaju naczyń podczas różnorodnych okazji. Jeżeli więc chcesz skompletować własną kolekcję, Lubiana Opera będzie wręcz perfekcyjnym rozwiązaniem. Do tego obecność innowacyjnego podejścia, które objawia się w interesującym kształcie przedstawionych produktów. Biała porcelana nie musi być więc wcale nudna. Warto również dodać, że firma Lubiana to pionier w kwestii wyrobów z porcelany. Ich artykuły odzwierciedlają wieloletnie doświadczenie oraz niewątpliwy kunszt. Porcelana Lubiana jest zwyczajnie dopracowana, dlatego wiemy, że danej marce można śmiało zaufać, a nasi klienci doceniają najwyższą jakość wykonania.

Co zalicza się do linii produktowej Opera Lubiana?

Na pewno należy wziąć pod uwagę serwisy obiadowe, jak również serwisy obiadowo-kawowe. Jednak ich zawartość uzależniona jest od konkretnego kompletu. W kolekcji Opera Lubiana znajdziesz między innymi talerze obiadowe, talerze głębokie czy talerze deserowe. Nie zapominajmy też o kubkach, cukiernicach z pokrywką bądź mlecznikach. Dopasuj więc określony serwis pod swoje preferencje. Możesz także uwzględnić pojedyncze sztuki produktów, jeśli brakuje Ci określonych wersji, które są Ci niezbędne.

Porcelana Lubiana Opera to cenione wyjście dla wielbicieli trwałości

Zaprezentowane wyroby porcelanowe cechuje ogromna wytrzymałość. Twardy materiał będzie doskonale sprawdzał się przez długie lata użytkowania. Ponadto porcelana Lubiana Opera jest odporna na różnorodne stłuczenia dzięki wzmocnionym krawędziom. Z kolei szkliwiona powierzchnia naczyń zapewnia im pożądany połysk. Czyszczenie również jest dziecinnie proste. Jedzenie nie przywiera do ścianek, same produkty bez większego problemu włożysz także do zmywarki, co gwarantuje dodatkową wygodę użytkowania.

Sięgnij po komplety wpisujące się w każdy wystrój

Uniwersalna biel nigdy się nie znudzi. W końcu klasyka zawsze jest w modzie, a my lubimy stawiać na to, co tradycyjne. Nie mamy wątpliwości, że powyższe naczynia doskonale spełnią swoje zadanie przy każdym rodzaju wnętrza. Minimalizm zawsze wygrywa, oferując nam niezawodne podejście do tematu. Jesteśmy pewni, że będziesz zachwycony efektem finalnym. Produkty znajdą swoje zastosowanie zarówno w domach, jak i hotelach czy restauracjach. Pytania, wątpliwości? Chętnie pomożemy - serdecznie zapraszamy!

W zastawie stołowej dostępnej w kreacji z delikatnej, choć pełnej bieli, rozkochało się już wielu. Jeśli do tego dołożymy fakt, że wyprodukowana jest przez najlepszego z najlepszych producentów, w dodatku polską markę, nie trzeba wiele, by zwiastować jej sukces powodzenia. Taką porcelanę właśnie znaleźć można w bogatym asortymencie nakrywamy.pl. Tu zadowolenie kupujących idzie w parze z najwyższą jakością dostępnych w ofercie produktów.

Porcelana Lubiana Opera to kwintesencja piękna i ponadczasowości. Unikatowy kształt zastawy stołowej, dedykowanej romantykom i osobom lubiącym otaczać się pięknymi rzeczami, to podstawowa cecha bogato wyposażonych zestawów. Odwrócony romb z zaokrąglonymi bokami to styl w najpiękniejszym wydaniu.

Piękna kolekcja porcelany Lubiana Opera to wybór dedykowany wszystkim tym, którzy chcą mieć w zasięgu ręki dostęp do doskonałej jakościowo porcelany, która służyć będzie bez szwanku latami. W tej kolekcji zakochają się wszyscy miłośnicy uniwersalnych kształtów połączonych z nieśmiertelną bielą.