Lubiana Victoria

Serwisy dostępne z salaterką lub talerzem głębokim

Czym się różnią?

        

 

Klasyczna, uniwersalna i ponadczasowa w całej swojej minimalistycznej, choć bardzo eleganckiej postaci. Dostępna w różnorodnych zestawach konfekcji idealnej na wszystkie okazje. Taka właśnie jest doskonała w każdym calu porcelana Lubiana Victoria, dostępna w szerokiej ofercie sklepu nakrywamy.pl.

Porcelana Lubiana Victoria to wieloelementowe, praktyczne i gustowne komplety zastawy stołowej, dostępne zarówno w opcji obiadowej, obiadowo-kawowej jak i samej kawowej. Bogactwo akcesoriów, klasyczny kształt ponadczasowego kwadratu, stanowiącego bazę kolekcji sprawia, że porcelana Lubiana Victoria to doskonały wybór zarówno do użytku prywatnego, jak i instytucjonalnego. Serwisy porcelany dostępne są w dwóch opcjach do wyboru - z talerzem głębokim lub salaterką - każdy z kupujących może więc dopasować ostateczny wybór do własnych preferencji.

Lubiana to polski producent porcelany cieszący się ogromnym uznaniem wśród kupujących. To doskonały pomysł na zawsze trafiony i praktyczny prezent. Warto poznać ofertę bliżej.