• z 2
  • z 2

Lubiana Lawenda

Wspomnienie lata

Lubiana Lawenda to model przywołujący wspomnienia ciepłego, spokojnego lata.  To model kojarzący się z beztroską wakacji i przepysznym jedzeniem.  Klasyczny kształt oparty na bazie koła, to jednocześnie uniwersalny, a zarazem oryginalny model, który dzięki przepięknemu zdobieniu z motywem gałązek lawendy, wprawia w błogi nastrój. 

Lubiana Lawenda - smak potraw i klimat Prowansji

Dzięki zastawie stołowej Lubiana Lawenda możesz czuć letnią atmosferę przez cały rok. Charakterystyczne fioletowe kwiaty przeniosą Cię na wybrzeże południowej Francji, zatapiając w smaku i zapachu niezwykłej Prowansji.  Śródziemnomorski klimat zachwyci każdego, nie tylko wielbicieli owoców morza, czy wykwintnych potraw.  Nawet prosty posiłek będzie smakował szczególnie.

Świętuj niezwykłe wydarzenia i celebruj codzienność

Lubiana Lawenda to oryginalna porcelana, która uświetni każde przyjęcie, pozwalając cieszyć się szczególnymi chwilami w gronie najbliższych.  Nieważne, czy przy stole świętuje kilkanaście czy kilka osób, każda poczuje się wyjątkowo.

Porcelana Lubiana to także idealne rozwiązanie podczas codziennych posiłków. Obiad, kolacja czy szybki lunch - zwykły posiłek zamieni się w niezwykłą ucztę.

Dopasowana do Ciebie

Model Lubiana Lawenda to mnogość podstawowych elementów zastawy, takich jak talerze, filiżanki czy salaterki, a także szeroki wybór dodatków - kubków, sosjerek czy półmisków.  Skompletuj swój zestaw, dowolnie aranżując stół, by każdy posiłek był wyjątkową chwilą.

Lubiana Lawenda - niezwykle romantyczny zestaw

Porcelana Lubiana Lawenda jest niczym wspomnienie letnich, romantyczny wieczorów. Ten wzór nieodłącznie kojarzy się z Francją, a dokładniej z Prowansją. To właśnie dlatego pasować będzie do wnętrz urządzonych w pastelach, a także do osób z delikatną, romantyczną duszą. Jednocześnie cały zestaw jest wyjątkowo ponadczasowy i klasyczny, chociażby ze względu na kształt oparty na bazie koła. Takie rozwiązania sprawdzają się niezależnie od serwowanych dań. Lubiana ze wzorem w delikatną lawendę, jak najbardziej może zostać wykorzystywana, zarówno w jadalni, jak i podczas beztroskich, letnich posiłków na zewnątrz.

Porcelana Lubiana Lawenda - francuski akcent w domu przez cały rok

Delikatne gałązki lawendy nie bez powodu kojarzą się właśnie z Francją, a dokładniej mówiąc, z lawendowym symbolem tego kraju, czyli z Prowansją. Porcelana Lubiana Lawenda sprawia, że ten wyjątkowy klimat można czuć w domu przez okrągły rok. Dzięki tak eleganckiej, a jednocześnie niezwykle romantycznej zastawie, nawet najzwyklejszy posiłek będzie smakował wybornie i zrobi niemałe wrażenie. W końcu sposób podania to podstawa i warto zwracać na to swoją uwagę. Dodatkowo te urocze, fioletowe kwiaty działają uspokajająco i od razu wprowadzają w dobry nastrój. Korzystanie z dodatków z tym wzorem, z całą pewnością pozytywnie wpłynie na samopoczucie. W serwisie Lubiana Lawenda, jak najbardziej znaleźć można wszystko to, co niezbędne, czyli talerze, miski, kubki czy czajniki. Warto zdecydować się na wszystkie istotne elementy i w ten sposób stworzyć gotowy komplet, który będzie ozdobą każdego stołu.

Lawenda Lubiana - miksuj dowolnie swój zestaw

Tym, co zdecydowanie wyróżnia ten zestaw, jak najbardziej jest mnogość możliwości. Przede wszystkim Lawenda Lubiana ma do zaoferowania naprawdę wiele poszczególnych elementów zastawy, a to naturalnie sprawia, że można indywidualnie je miksować i dobierać jedynie te, które są faktycznie potrzebne. Dlatego bez trudu stworzy się serwis swoich marzeń.

Lubiana Lawenda - na każdą okazję

Zdecydowanie zastawa Lubiana Lawenda sprawdzi się na każdą dowolną okazję. Jest to odpowiedni komplet, zarówno na co dzień, jak i na celebrowanie ważnych okoliczności. Dzięki spożywaniu na niej swoich posiłków, za każdym razem można poczuć się w pełni wyjątkowo, co sprawi, że każda chwila będzie idealna. To na pewno przypadnie do gustu zwłaszcza wszystkim perfekcjonistom, którzy przykładają sporą wagę do zastawy.