• z 2
  • z 2

Lubiana Magnolia

Każdy posiłek to inspiracja

Linia Lubiana Magnolia to wyjątkowa porcelana zdobiona delikatnym motywem roślinnym. Pastelowy wzór kwiatu magnolii to subtelny, a zarazem wyróżniający się akcent, który potrafi zainspirować i skołonic do reflesji. Każdy posiłek w towarzystwie tego wyjątkowego kompletu to okazja do nakarmienia nie tylko ciała, ale i ducha.  Wszystkie elementy to małe dzieła sztuki, które wydobywaja z serwowanych potraw to, co najpiękniejsze.

 

Uczucia na talerzu

Porcelana lubiana Magnolia to doskonały towarzysz podczas codziennej celebracji posiłków.  Dzięki tej charakterystycznej porcelanie docenisz nawet najdrobniejsze przyjemności.

 

Kolekcja Lubiana Magnolia zachwyci Cię swoją elegancką stylistyką

Porcelanowa zastawa to niemal tradycja w wielu domach. Tego typu komplety odznacza elegancja i rewelacyjne wyczucie smaku. Jeżeli więc chcesz uczynić Twój serwis kompletnym, Lubiana Magnolia sprawdzi się tutaj wyśmienicie. Każdy element kolekcji został okraszony pięknym, delikatnym kwiatem magnolii. Ten sprawia, że naczynia wyglądają genialnie. Taka estetyka przypadnie do gustu tym, którym zależy na minimalistycznym podejściu. Biała porcelana, nowoczesny kształt. Ponadto firma Lubiana stanowi synonim tradycji, ich wyroby powstają od pokoleń, a ich prezencja nieustannie się zmienia. Marka idzie zatem za duchem czasu, natomiast my możemy zwyczajnie zaufać danemu producentowi. Oferujemy Ci artykuły sprawdzone, trwałe oraz pełne niesamowitej historii.

Zaprezentujemy Ci, co składa się na serię Magnolia Lubiana

Przede wszystkim znajdziesz tu liczne serwisy obiadowe czy serwisy obiadowo-kawowe, które różnią się od siebie konkretnymi elementami i ich liczbą. Wszystko zależy oczywiście od liczby dedykowanych osób. Ten najbardziej klasyczny komplet z serii Magnolia Lubiana zawiera talerze obiadowe, talerze głębokie oraz talerze deserowe. Ponadto dostrzeżesz u nas również filiżanki, spodki pod filiżanki, cukiernice z pokrywką bądź mleczniki. Wybór jest ogromny, zatem najpierw należy dobrze przemyśleć ostateczną decyzję.

Porcelana Lubiana Magnolia to szlachetny i wytrzymały materiał

Solidna porcelana zasługuje na szczególną uwagę ze względu na wzmacniane krawędzie, co owocuje większą odpornością na wszelkiego rodzaju stłuczenia. Do tego szkliwiona powierzchnia naczyń, dzięki której zyskujesz cudowny połysk. Porcelanę bardzo łatwo wyczyścimy, ponieważ sam brud nie przylega do ścianek. Bez problemu włożysz także całość do zmywarki. Urządzenie nie zniszczy żadnego kompletu porcelana Lubiana Magnolia. No i produkty znacznie wolniej stygną - to zasługa niższej przewodności cieplnej.

Doskonale dopasowana do każdego rodzaju wnętrza

Wzorcowa, ale jednocześnie nieoczywista prezencja okazuje się być uniwersalnym dodatkiem wnętrza. Niezależnie od wystroju biel połączona z delikatnym akcentem kwiatowym wygląda fenomenalnie. Nie trzeba więc dużo, aby uzyskać zamierzony efekt. Kolekcja będzie doskonałą częścią zastawionego stołu, ale też serwisu hotelowego bądź restauracyjnego. Liczą się po prostu osobiste preferencje oraz wysoka wytrzymałość. W razie pytań lub wątpliwości, jesteśmy tutaj dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy!