REGULAMIN KART PODARUNKOWYCH

 

Korzystanie z kart podarunkowych jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu, dlatego zachęcamy do zapoznania się z jego treścią. Regulamin podlega przepisom prawa obowiązującego w Polsce.

 

ZAKUP KARTY PODARUNKOWEJ

Klienci mogą kupować karty podarunkowe na stronie nakrywamy.pl

Karty podarunkowe zakupione na stronie nakrywamy.pl sprzedawane są w formie elektronicznej i wysyłane za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail klienta podany podczas składania zamówienia.

 

KORZYSTANIE Z KARTY PODARUNKOWEJ

Kartę upominkową można wykorzystać na stronie nakrywamy.pl oraz w aplikacji mobilnej sklepu. Salda na karcie podarunkowej nie można wymienić na gotówkę ani wykorzystać do zakupu kolejnej karty.

Wszystkie zakupy dokonywane za pomocą kart podarunkowych podlegają naszym warunkom sprzedaży online. Użytkownik potwierdza, że dokładnie przeczytał regulamin sprzedaży i zgadza się go przestrzegać. Niewykorzystane środki, które pozostały na karcie po jej użyciu, przepadają. Nie można ich odzyskać ani wymienić na gotówkę.

 

WAŻNOŚĆ KARTY

Karty podarunkowe nakrywamy.pl  są ważne przez 12 miesięcy od daty zakupu.

 

RÓŻNE METODY PŁATNOŚCI

Całkowita kwota zamówienia opłaconego za pomocą karty podarunkowej obejmuje:
-  cenę produktów

- podatek VAT (jeśli jest doliczany)

- koszt dostawy (jeśli jest doliczany)

 

 Jeśli całkowita kwota zamówienia jest wyższa od salda na karcie podarunkowej, brakującą kwotę należy uregulować za pomocą innej akceptowanej metody płatności.

 

ZWROTY W PRZYPADKU ZAKUPÓW Z UŻYCIEM KARTY PODARUNKOWEJ

W przypadku zwrotu produktu kupionego z użyciem karty podarunkowej należne środki zostaną zwrócone w postaci nowo wygenerowanego kodu rabatowego o wartości równej do wartości zwróconych produktów. W przypadku zwrotu produktu kupionego z użyciem kilku metod płatności najpierw nastąpi zwrot należnych środków zapłaconych za pomocą metod płatności, których użyto podczas dokonywania transakcji, jak karta kredytowa/debetowa czy konto Przelewy24. Następnie zostanie dokonany zwrot w postaci nowego kodu rabatowego.

 

ANULOWANIE

Kartę podarunkową nakrywamy.pl można anulować w ciągu 14 dni od jej otrzymania, o ile kod rabatowy nie został wykorzystany. W ciągu 30 dni od anulowania karty podarunkowej jej równowartość zostanie zwrócona, korzystając z metody płatności użytej do jej zakupu.

 

UTRATA LUB ZGUBIENIE KARTY PODARUNKOWEJ

Zgubiony lub utracony kod z karty podarunkowej  nakrywamy.pl  można wymienić tylko na podstawie dowodu zakupu. Sklep Nakrywamy.pl  nie ponosi odpowiedzialności za utratę środków z karty podarunkowej w przypadku kradzieży lub oszustwa.

 

ANULOWANIE PRZEZ NAKRYWAMY.PL

Sklep Nakrywamy.pl zastrzega sobie prawo do odrzucania, anulowania lub wstrzymywania do wyjaśnienia zamówień i kart podarunkowych, jeśli zachodzi taka potrzeba, np. w razie podejrzenia popełnienia oszustwa, wystawienia karty z nieprawidłowym saldem lub naruszenia zasad dotyczących kart podarunkowych.