Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Vacu Vin

Vacu Vin specjalizuje się w produkcji artykułów przydatnych w kuchni i jadalni. Produkty tej cenionej firmy przeznaczone są do codziennego, użytku. To oryginalne, praktyczne i trwałe artykuły, które cechuje wysoka jakość i atrakcyjna cena. Firma znana jest na całym świecie, a jej produkty sprzedają się w milionach egzemplarzy. Co ciekawe Vacu Vin łącznie zdobyła już ponad 20 nagród za projekty i funkcjonalne artykuły.

Wśród wielu produktów dostępnych w sklepie internetowym Nakrywamy jest np. wirująca karafka do wina wykonana z wysokiej jakości szkła.

Wyposażona w specjalną korkową podstawkę z lożyskiem. Karafkę można wprawić w ruch obrotowy bez ryzyka przewrócenia. Jest też szklana karafka do napojów z elegancką obudową z wytrzymałego tworzywa sztucznego z praktycznym wkładem chłodzącym. Kieliszek barowy wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. To w pełni funkcjonalny gadżet przeznaczony do precyzyjnego przygotowywania koktajli i drinków.

Taki kieliszek pozwala na dokładne odmierzenie poszczególnych składników. Znajdą Państwo również aktywny schładzacz do szampana wykonany z wysokiej jakości wytrzymałego tworzywa sztucznego.
 
Schładzacz doskonale izoluje butelkę od ciepła wytwarzanego przez dłoń.
 
Każdy trunek zostaje schłodzony już w 5 minut zachowując niską temperaturę przez kilka godzin. Vacu Vin oferuje również praktyczną łyżkę barową wykonaną z dobrej stali nierdzewnej. To funkcjonalna łyżka, Idealna do przygotowywania wszelkiego rodzaju koktajli i mieszania drinków.
 
Dodatki i gadżety

W sklepie dostępne są też rewelacyjne torby chłodzące. Takie torby pozwalają na szybkie schłodzenie wina, oraz dłuższe utrzymanie odpowiedniej temperatury. Przeznaczone do wygodnego przenoszenia wina na piknik, grill, ognisko, czy inne uroczystości. Gadżety są trwałe, a ich ceny bardzo atrakcyjne o czym świadczy ilość sprzedawanych produktów.