• z 37
  • z 37

Westmark

Westmark to niemiecki producent wysokiej jakości produktów służących do pomocy w kuchennych czynnościach. Cechy, które najtrafniej opisują markę Westmark, to wysoka jakość  i nowoczesny design.

W ofercie marki Westmark znajdują się krajarki do fasolki szparagowej, tarki spiralne, a także ręczne urządzenia do rozdrabniania i mieszania posiadające wymienne końcówki, maszynki do obierania jabłek, jak i roboty kuchenne Multi-Kulti. Produkty te niewątpliwie ułatwiają i usprawniają przygotowywanie posiłków.

Jeżeli poszukujecie foremek do ciastek, które wyróżniają się na tle innych tego typu produktów, to z całą pewnością te oferowane przez Westmark przypadną Wam do gustu. Pozostając w temacie pieczenia ciast w asortymencie znajdują się również blachy o różnorodnych wymiarach zarówno okrągłe, jak i te dedykowane do pieczenia babki oraz keksów. Dodatkowo nie brakuje również formy do pizzy, tarty oraz pieczenia muffinek.

Asortyment marki Westmark bogaty jest w nietuzinkowe, drobne gadżety, mające zastosowanie w kuchni. Do wyżej wymienionych można zaliczyć siekacz obrotowy, ubijaczkę obrotową, krajalnicę do ziemniaków czy również szczypce do serwowania. W wyposażeniu każdej kuchni powinna znaleźć się również waga kuchenna, wałek do ciasta, miarka kuchenna czy klasyczny wyciskacz. Te produkty również dostępne są w ofercie firmy Westmark.

Dla osób, które weszły na wyższy poziom gotowania, firma Westmark proponuje palniki kuchenne do Crème Brulee, noże do siekania ziół, jak i ręczne drylownice do wiśni. Sporym ułatwieniem podczas gotowania będzie skorzystanie z takich przyrządów jak zestawy ze szpikulcem do ziemniaków, uchwyt do bezpiecznego krojenia mięsa w plastry oraz stojak do pionowego pieczenia kurczaka - wszystkie te produkty dostępne są w ofercie Westmark.

Jeżeli macie dosyć zabrudzeń w kuchence mikrofalowej, które tworzą się podczas podgrzewania w niej różnorodnych posiłków, to firma Westmark ma dla Was propozycję naczyń przeznaczonych właśnie do podgrzewania jedzenia w mikrofalówce.