• z 21
  • z 21

Zassenhaus

Zassenhaus to marka wywodząca się z Niemiec, która specjalizuje się w produkcji różnorodnych przyborów kuchennych. Produkty oferowane przez Zassenhaus odznaczają się wysoką jakością i ponadczasowym designem. Wytwarzane są z wysokiej jakości materiałów dzięki czemu charakteryzują się dużą trwałością. Marka Zassenhaus wykonuje oferowany przez siebie asortyment z wielką starannością, co jest niewątpliwie widoczne podczas przeglądania oferty marki.

W prezentowanym przez markę Zassenhaus asortymencie możemy znaleźć między innymi ekologiczne kubki podróżne o ciekawych wzorach i kolorach. Ponadto głównym produktem, który definiuje markę są młynki o wszelakich zastosowaniach. Wśród wyżej wymienionych możemy wyróżnić młynki do pieprzu, soli, do kawy oraz do różnego rodzaju zbóż i przypraw. Prezentują się one w odmiennych formach oraz wyprodukowane są z różnorodnych materiałów zaczynając od drewna, a kończąc na stali nierdzewnej.

Producent przyborów kuchennych jakim jest marka Zassenhaus oferuje swoim klientom kolorowe łyżeczki do lodów, szklane pojemniki do przechowywania różnorodnych produktów oraz timery elektroniczne, które niewątpliwie przydadzą się podczas gotowania i pieczenia. Jeżeli poszukujecie solidnych desek do krojenia, to w ofercie Zassenhaus dostępne są te wykonane z drewna bambusowego. Pozostając w temacie drewna bambusowego dostępne są również pojemniki na sól lub przyprawy oraz chlebaki wykonane właśnie z tego materiału.  

Jeżeli poszukujecie stojaków na noże i akcesoria kuchenne, to przejrzyjcie ofertę Zassenhaus i wybierzcie te, które najbardziej przypadną Wam do gustu. W ofercie dostępne są także zestawy noży do serów oraz masła. Dodatkowo asortyment bogaty jest także w produkty z drewna akacjowego takie jak: sztućce do sałaty, podkładki pod tablet oraz deski do serwowania.

Zassenhaus stawia przede wszystkim na sprzedaż produktów wytworzonych z naturalnych materiałów. Dzięki temu nie musimy obawiać się szkodliwego ich oddziaływania na nasze zdrowie. Marka Zassenhaus to najwyższa jakość w przystępnej cenie.