• z 2
  • z 2

Akcesoria Gerlach

Niezawodne od pokoleń akcesoria kuchenne Gerlach.

Wśród wielu produktów sygnowanych koroną, symbolem jakości marki Gerlach, znajdują się również akcesoria kuchenne Gerlach. Niezawodne od pokoleń połączenie funkcjonalności i jakości sprawia, że akcesoria równie dobrze sprawdzą się w tradycyjnej, jak i w nowoczesnej kuchni. Ułatwią życie, a praca w kuchni będzie przyjemniejsza i bardziej uporządkowana. Gerlach to sposób na kuchnię ze smakiem.

Przemyślane, bezpieczne i trwałe akcesoria Gerlach.

Akcesoria Gerlach to kilka grup przemyślanych produktów. Najliczniejszą grupę stanowią pojemniki na żywność. Wykonane z wytrzymałego szkła borowo-krzemowego o cylindrycznym kształcie. Seria Ambiente zwieńczona elegancką, hermetyczną pokrywką, wykonaną ze stali nierdzewnej, pozwala na przechowywanie sypkich produktów w bezpieczny sposób. Uszczelka zabezpiecza produkty przed wilgocią, wydłużając ich świeżość. Seria Country to ukłon w stronę klasyki. To samo wytrzymałe szkło i uszczelniona pokrywka z drewna akacjowego. Dzięki płaskim pokrywkom, pojemniki bez problemu można przechowywać jeden na drugim, co ułatwia utrzymanie porządku. Warto również zwrócić uwagę na wykonaną z nierdzewnej stali serię Ambiente.

Zestaw przyborów kuchennych Gerlach doskonałym pomysłem na prezent.

Uznanie jakim cieszą się wyroby Gerlach oznacza, że z pewnością sprawdzą się jako prezent. Pojedynczo lub jako zestaw przyborów kuchennych, Gerlach zawsze będzie mile widziany w kuchni. Uniwersalność, legendarna trwałość i niezawodność oraz niezaprzeczalna estetyka to atuty, które sprawiają, że produkty sygnowane koroną będą idealnym prezentem na każdą okazję, a obdarowana osoba otrzyma nie tylko przedmiot, ale przede wszystkim przywilej kontynuacji pięknej historii i tradycji. I w tym przypadku proponujemy zestaw trzech odpornych na skrajne temperatury pojemników serii Smart to go. Kompaktowe rozwiązanie sprawdzi się w każdej sytuacji.

Przybory kuchenne Gerlach w nakrywamy.pl

Oczywiście przybory kuchenne Gerlach, to nie tylko pojemniki na żywność. Oferta producenta odpowiada na większość potrzeb nowoczesnej kuchni. Deski do krojenia wykonane z naturalnego dębowego drewna, silikonowe formy do ciast i wypieków, pokrywki z hartowanego szkła, nożyczki. Wszystkie przybory niezmiennie charakteryzuje trwałość, co potwierdza 2-letnia gwarancja. Zapraszamy do nakrywamy.pl. U nas znajdą Państwo bogatą, aktualizowaną na bieżąco ofertę przyborów kuchennych Gerlach. Stawiamy na jakość, tradycję i renomę, dlatego wybraliśmy Gerlach.