Podobne

Piersiówki

Piersiówki - wieloletnia gwarancja

Od wielu lat przyjęło się, że tradycyjne piersiówki powinny charakteryzować się bardzo wysoką jakością. Mowa tutaj zarówno o długim terminie przydatności, jak również braku przeciekania. Obydwie te funkcje spełnia stal nierdzewna dostępna w różnych kolorach, oraz szeroki i szczelny korek umożliwiający swobodne nalewanie trunku. Materiały użyte przy tworzeniu naszych piersiówek oraz ich nowoczesny design zapewniają niezwykłą odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Piersiówka - doskonała na podróże

Wyprawa w góry, spływ kajakowy, czy też jazda na nartach - we wszystkich wymienionych podróżach nierzadko rozgrzanie organizmu różnymi trunkami spożywanymi w sposób odpowiedzialny może być bardzo pomocne. Dlatego też piersiówka znajduje tak wielu amatorów różnych wypadów ze znajomymi. Jej konstrukcja ułatwia komfortowe przechowywanie, a dodatek w postaci korka ze specjalnym zaczepem sprawia, że zamknięcie naszej piersiówki nigdy się nie zgubi.

Piersiówka z kieliszkami - na spotkanie z przyjaciółmi

Rozsądek nakazuje nie tylko odpowiedzialne spożywanie wysokoprocentowych trunków, ale również zachowanie podstawowych zasad higieny. Dlatego też w grupie znajomych dobrze sprawdza się piersiówka z kieliszkami. Bezpieczne  zamknięcie, najwyższa jakość, oraz łatwa możliwość utrzymywania w czystości całego zestawu to tylko kilka z powodów, dla których piersiówka z kieliszkami stanowi idealny dodatek na wszelkiego rodzaju spotkania z przyjaciółmi.

Piersiówki - idealne na prezent

Dla wszystkich miłośników alkoholi oraz podróży piersiówki wydają się wręcz skrojonym upominkiem. Osoby będące często w podróżach, zarówno tych małych jak i dużych, chętnie korzystają z możliwości napicia się swojego ulubionego trunku. Nowoczesny design w połączeniu z powłoką antypoślizgową daje właścicielowi możliwość stuprocentowego delektowania się swoim napojem.