Stolnice

Stolnica do ciasta

Każdy sympatyk gotowania dobrze wie, że solidna stolnica do ciasta jest niezbędnym elementem wyposażenia kuchni. Lepienie pierogów i makaronów, robienie domowej pizzy czy przygotowywanie wypieków jest bez niej wręcz niemożliwe, a na pewno o wiele bardziej uciążliwe i skomplikowane. Kuchenna mata do ugniatania ciasta ułatwi ci wiele kuchennych wyzwań. Produkty w naszym sklepie są wykonane z materiałów w 100% bezpiecznych, odpornych na odbarwienia i zarysowania.

 

Praktyczne stolnice

W naszym sklepie znajdziesz stolnice dostosowane do każdego rodzaju kuchennych potrzeb. Oferujemy produkty wykonane z różnych materiałów: m.in. z silikonu, drewna, bambusu czy kauczuku. Nasze maty dostępne są także w wielu ciekawych wariantach: zwijane, z miarką, klipsem czy dwustronne. Wszystkie je łączy kilka bardzo istotnych cech: są niezwykle trwałe, estetyczne i przede wszystkim bardzo praktyczne!

 

Wygodne silikonowe stolnice

Maty wykonane z silikonu są niezwykle wygodne i funkcjonalne. Rozłożenie jej zajmie ci nie więcej, niż 10 sekund, a dzięki temu unikniesz problemów związanych z odklejaniem ciasta od kuchennego blatu i zabrudzeniami. Nasze silikonowe stolnice są również niezwykle proste w czyszczeniu. Jeśli zależy ci na możliwie kompaktowej macie, którą z łatwością upchniesz w swojej pełnej akcesoriów szufladzie, wybierz stolnicę zwijaną ze specjalnym zapięciem.

 

Solidne stolnice drewniane

Jeżeli zależy ci na trwałej stolnicy, która posłuży ci przez wiele lat, sprawdź nasze stolnice drewniane. Są to produkty wykonane z najwyższej jakości drewna bambusowego, bądź kauczukowego. Duża i gładka powierzchnia stolnicy gwarantuje niezwykłą wygodę podczas przygotowywania takich potraw, jak kluski, racuchy czy domowe pączki. Ponadto nasze deski posiadają specjalne krawędzie, które zapewniają stabilność w trakcie ugniatania ciasta. Co ważne, stolnica z drewna świetnie prezentuje się wśród innych kuchennych akcesoriów. Jej piękny i stylowy design z pewnością wspaniale podkreśli charakter twojej kuchni.