Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Ćmielów

Ćmielów

Marzysz o pięknym zestawie porcelany do swojego mieszkania? Ćmielów to marka, która zajmuje się jej produkcją. Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” to jedna z największych fabryk na terenie Europy. Firma do realizacji swoich projektów podchodzi z ogromną starannością, dzięki czemu zestawy stołowe są wykonane w sposób trwały i wytrzymały.

Nakrywamy.pl to sklep internetowy, w którym można zakupić produkty marki Ćmielów. ROCOCO Serwis kawowy to zestaw, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającej osobie. Cóż, w skład takiego produktu wchodzą filiżanki, talerzyki deserowe, cukiernica oraz dzbanek na mleko. Wszystkie rzeczy są wykonane z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu mogą one posłużyć na wiele lat. Klasyczny kształt prezentuje się niesamowicie elegancko. Warto również wspomnieć o tym, że zestaw można podarować bliskiej osobie z okazji urodzin lub imienin. Produkty można używać w kuchence mikrofalowej - co z całą pewnością jest ogromną zaletą dla każdej osoby, która podczas gotowania oraz serwowania posiłków chce zaoszczędzić sporo czasu.

Porcelana marki Ćmielów prezentuje się po prostu przepięknie. A jej cena jest przystępna, dzięki czemu wiele osób może ją kupić.