Porcelana ĆMIELÓW

Zestaw porcelany Ćmielów

W każdym domu przyda się elegancki zestaw porcelany. Podejmując gości czy przygotowując znakomite potrawy, warto pomyśleć o ich estetycznym podaniu na pięknych, porcelanowych naczyniach. Jeżeli poszukują Państwo klasycznego zestawu porcelany, idealnym wyborem będzie porcelana marki Ćmielów.

Porcelana Ćmielów - porcelana, która zachwyca swoim pięknem

Porcelana marki Ćmielów to wysokiej jakości biała porcelana produkowana przez polskiego producenta. Naczynia te łączą w sobie klasyczne wzory z nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie technologii produkcji. Tradycyjne, białe okrągłe talerze wykonane zostały z największą dbałością o detale. Subtelne ozdoby, na przykład reliefy, złote lub platynowe paski dodają im niezwykłego uroku i są zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami we wzornictwie.

Zestawy obiadowe, zestawy kawowe

W ofercie sklepu posiadamy szeroki wybór porcelany marki Ćmielów. Mogą Państwo zdecydować się na eleganckie zestawy obiadowe, które sprawdzą się zarówno podczas codziennych obiadów, jak i wystawnych przyjęć. Eleganckie podanie na zastawie z białej porcelany podkreśli wyjątkowy charakter Twoich potraw.

Oprócz talerzy (płaskich, głębokich oraz talerzyków deserowych) zawierają one sosjerki, wazy, salaterki i inne. Warto zdecydować się również na zestawy kawowe, które zmienią popołudniową kawę w prawdziwą celebrację. Zestaw kawowy zawiera filiżanki i spodki, imbryczek, cukiernicę oraz mlecznik. Duże, dwunastoosobowe zestawy doskonale sprawdzą się jako pomysł na luksusowy prezent na przykład z okazji ślubu.

Polska firma o długiej tradycji

Firma Ćmielów działa na polskim rynku od dawna, oferując najwyższej jakości luksusową porcelanę. Swój sukces zawdzięcza połączeniu tradycji i nowoczesnych metod produkcji. O jakości wyrobów marki Ćmielów może świadczyć chociażby fakt, że produkty te wykorzystywane są w Kancelarii Prezydenta RP, Kancelarii Premiera RP czy też w Watykanie.