Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

FNS Gerpol

FNS Gerpol

FNS Gerpol to marka, która produkuje wysokiej jakości sztućce. Wszystkie produkty są dostępne w atrakcyjnej oraz konkurencyjnej cenie, dzięki czemu każdy może sobie pozwolić na taki zakup. Marka Gerpol inspiruje się tradycjami, które sięgają, aż połowy XVIII wieku. Produkty są wykonywane z ogromną starannością w  Fabryce Nakryć Stołowych Gerpol.

Na stronie internetowej nakrywamy.pl można zakupić fantastyczne komplety sztućców, które zachwycą nawet najbardziej wymagającą osobę. Firma dokłada wszelkich starań, aby produkty były trwałe, solidne i wytrzymałe. Warto również wspomnieć o tym, że wszystkie sztućce są łatwe w utrzymaniu czystości - co z całą pewnością będzie ogromną zaletą dla każdego użytkownika.

GERPOL VIOLINO to komplet sztućców, który cieszy się ogromną popularnością. W skład wchodzi, aż sześć wysokiej jakości małych łyżeczek, które prezentują się niezwykle elegancko i stylowo. Produkty zostały wykonane ze stali nierdzewnej, dzięki czemu są odporne na zniszczenia i zarysowania. Gerpol DIAMOND to sztućce idealne na każdą okazje. Trzeba wspomnieć o tym, że wszystkie wyroby marki są poddawane rygorystycznej kontroli jakości, co na pewno jest sporym atutem dla każdej osoby, która chce zakupić te produkty.