Niestety aktualnie nie posiadamy produktów w tej kategorii.
Zapraszamy do przeglądania produktów z podobnych kategorii:

Gald

Gald to rodzinna firma, która na polskim rynku działa od 1994 roku. Cechy, które najtrafniej opisują markę Gald to wysoka jakość, staranność wykonania, a także oryginalne wzornictwo. Projekty na podstawie, których powstały produkty marki Gald są stuprocentową własnością firmy. Ich wzory zostały zastrzeżone, w związku z czym kupując przedmioty z ich oferty mamy pewność, że są one unikalne i jedyne w swoim rodzaju.

Materiały, z których wykonywane są szklane pojemniki marki Gald pochodzą z Polski. Firma przykłada szczególną wagę do tego, aby produkcja ich wyrobów odbywała się w zgodzie ze środowiskiem naturalnym i nie wpływała na jego niszczenie.

Marka Gald cieszy się sporym zaufaniem, a także szerokim gronem klientów, które wciąż się powiększa. Firma Gald cieszy się opinią o najbogatszej ofercie w Europie.

W asortymencie marki Gald dostępne są przyprawniki wyprodukowane z drewna oraz występujące w zróżnicowanych kolorach. W ofercie można znaleźć przyprawniki prezentujące się w odcieniach bieli, czerni, brązu, a także o naturalnym kolorze drewna. W przypadku ich wymiarów, dostępne są przyprawniki na 42 przyprawy, na 36 przypraw, na 30 przypraw, na 24 przyprawy, 16 przypraw i wiele innych.

W związku z różnorodnymi wymiarami przyprawników, znajdują one swoje zastosowanie zarówno w domowej kuchni, jak i lokalach gastronomicznych, gdzie gotowanie odbywa się na dużo większą skalę.

Oprócz przypraników, klienci mają możliwość zakupienia również słoiczków na przyprawy wykonanych z wysokiej jakości szkła. Połączenie przyprawników wraz ze słoiczkami daje możliwość skomponowania prawdziwej kolekcji różnorodnych ziół, która oprócz praktycznego zastosowania wpłynie pozytywnie na wizerunek kuchni, której nada niepowtarzalnego klimatu.

Filrma Galad posiada w swojej ofercie przyprawniki o różnorodnym kształcie w związku z czym z powodzeniem trafia w różnorodne gusta klientów, którzy zaopatrują się w jej zasobach od wielu lat. Galad to najwyższa jakość w przystępnej cenie, dlatego warto skorzystać z jej usług.