• z 2
  • z 2

Foremki do lodu

Foremki do lodu są jednym z tych akcesoriów, których nie powinno zabraknąć w żadnej kuchni. Lód doskonale sprawdza się, jako dodatek do zimnych napojów zwłaszcza w gorące, letnie dni. Może być podawany zarówno wraz z orzeźwiającymi napojami gazowanymi, wodą i sokami jak i z drinkami alkoholowymi. Kieliszki i szklanki wypełnione danym napojem z dodatkiem kilku kostek lodu to doskonały pomysł na różnego rodzaju napoje podane gościom, jak i te pite w domowym zaciszu przez domowników.

Foremki, dzięki którym przygotować można kostki lodu oferowane są przez znakomitą większość producentów i marek zajmujących się produkcją akcesoriów i gadżetów kuchennych. Można zatem zdecydować się na produkty takich znanych i cenionych marek, jak na przykład Tescoma, czy JosephJoseph. Co ciekawe, foremki te już dawno nie ograniczone są do tradycyjnego, okrągłego kształtu lub formy kwadratu. Obecnie zdecydować można się na o wiele bardziej fantazyjne foremki, dzięki którym z lodu wyczarować można prawdziwe cuda. Stworzyć można przykładowo kostki lodu w kształcie gwiazdek, serduszek a nawet diamentów. Praktyczne wieczko do foremki, w które wyposażono niektóre z oferowanych produktów dodatkowo zabezpiecza przed rozlaniem się wody w zamrażarce.

Co istotne, proponowane foremki najczęściej można myć także w zmywarce. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Wybrać można także jednorazowe woreczki do lodu - te przypadną do gustu zwłaszcza tym osobom, które raczej jedynie okazjonalnie korzystają z akcesoriów tego typu. Oferta jest na tyle szeroka, iż wybór odpowiedniego produktu nie powinien nikomu sprawić najmniejszego kłopotu.