Kolekcja Amefa Atlantic

  • z 3
  • z 3

Kolekcja niemieckiej marki Amefa – Atlantic

Czego nie może zabraknąć w żadnej kuchni? Wysokiej jakości sztućców, które pozwolą wygodnie kroić mięso i ryby, nawijać makaron, czy nabierać cukru. Zapewnią niezwykły komfort użytkowania, a zarazem staną się niekwestionowaną ozdobą stołu. Seria Amefa Atlantic to odpowiedź na aktualne potrzeby rynku, przy zachowaniu tego, co najlepsze w tradycyjnych rozwiązaniach. Ta niemiecka marka nie bez powodu zjednała sobie sympatię konsumentów z różnych zakątków Europy. W nakrywamy.pl czeka szeroki i zróżnicowany asortyment złożony ze starannie wyselekcjonowanych produktów. Zachęcamy do tego, by się z nimi zapoznać!

Wytrzymałość i doskonała jakość Amefy Atlantic

Wysoka jakość Amefy Atlantic sprawia, że wyroby stanowią inwestycję na długie lata. Przemyślana konstrukcja, precyzyjne wykonanie i odporność na uszkodzenia czynią je przemyślanym zakupem, którego nie sposób żałować. Sztućce powstały ze stali nierdzewnej 18/10, a co za tym idzie, nie rdzewieją, nie odkształcają się i bardzo trudno je zarysować. Wysokie temperatury również im nie zaszkodzą, więc nie trzeba myć ich ręcznie. Wystarczy wstawić je do zmywarki i gotowe! Nie wydzielają szkodliwych substancji i mogą mieć bezpośredni, stały kontakt z pożywieniem. Będą więc idealnym wyborem dla alergików. Przypominamy również, że producent objął artykuły wieczystą gwarancją.

Zainwestować w Amefę Atlantic

Dlaczego warto sięgnąć po Amefę Atlantic? Kolekcja okaże się nieoceniona w rozmaitych restauracjach i kawiarniach, bo znakomicie znosi intensywny i długotrwały proces eksploatacji. Równie dobrze sprawdzi się w gospodarstwach domowych o różnej wielkości. Osoby, które mają spore rodziny, lub często goszczą u siebie przyjaciół, mogą zaopatrzyć się w gotowy komplet składający się z kilkudziesięciu elementów. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by samodzielnie skomponować swoją idealną zastawę, ponieważ sprzedajemy również sztućce na sztuki.

Seria sztućców Atlantic Amefa

W przypadku serii Atlantic Amefa po raz kolejny udowodniła, że minimalizm i prostota zawsze się obronią. Standardowe kształty, nieznacznie zaokrąglone linie i srebro to przepis na klasykę w ponadczasowym wydaniu. Produkty będą pasowały do wnętrz urządzonych w różnych stylach i staną się ozdobą stołu o funkcjonalnym charakterze. Z takiego prezentu ucieszy się każdy, kto ceni sobie praktyczne podarunki. Wszyscy wybiorą tu coś dla siebie, bo asortyment nakrywamy.pl to nie tylko sztućce Amefa, ale i wiele innych przydatnych artykułów. Zapraszamy na zakupy!