• z 15
  • z 15

Sztućce Amefa

Amefa to holenderska firma od lat produkująca piękne i solidnie wykonane sztućce. Posiłek jest dla niej czymś więcej niż zwykłym konsumowaniem. Dzięki niemu spotykamy się codziennie przy stole, aby zatrzymać się na chwilę i spokojnie zjeść i porozmawiać. Dlatego warto celebrować tą chwilę i uczynić ją niesamowicie wyjątkową.

Marka Amefa to synonim wysokiej jakości, klasy oraz doskonałego stylu. Przekonały się o tym już setki tysięcy klientów na świecie. Dziś i my przedstawiamy Państwu sztućce tej znanej marki i zachęcamy do ich zakupu.

Sztućce Amefa wykonane zostały z najlepszej stali szlachetnej 18/10, która gwarantuje niepowtarzalną trwałość oraz odporność na korozję. Sztućce stołowe Amefa to ekskluzywne modele, elegancko prezentujące się na stole podczas różnego typu uroczystości. Prezentujemy Państwu wspaniałą ofertę zestawów sztućców o różnych dekoracjach, kształtach i wzorach.

Oferujemy podstawowe wersje kompletów oraz rozbudowane, składające się z kilku kombinacji różnych elementów. Każdy może znaleźć coś odpowiedniego na swoją kieszeń. Sztućce kuchenne Amefa są sprzedawane w opakowaniach flokowych, kasetach bądź luzem.

Amefa na codzień

Jeżeli potrzebujemy sztućców do codziennego użytku tak naprawdę pudełko czy skrzynia nie będą nam potrzebne. Natomiast jeśli potrzebujemy sztućców na wyjątkowe okazje przyda się jakieś opakowanie w którym będziemy mogli je bezpiecznie przechowywać. Dlatego warto zastanowić się nad formą opakowania. Sztućce Amefa można także bezpiecznie myć w zmywarce bez ryzyka o ich uszkodzenie.

Amefa od wielu lat zaopatruje nie tylko małe gospodarstawa domowe, ale także znane restauracje i hotele. Sztućce Amefa rekomendowane są przez najlepsze sieci hotelów na świecie takie jak Hilton. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów.