• z 37
  • z 37

Sztućce Amefa

Sztućce Amefa – jakość doceniona w 50 krajach

„Posiłek to znacznie więcej niż samo jedzenie”. Tak brzmi motto firmy, która dystrybuuje sztućce Amefa i odpowiada za działania marketingowe. Grupa Amefa posiada 6 oddziałów – w Holandii, Polsce, Niemczech, Anglii, Francji oraz Hongkongu i znajduje nabywców w 50 krajach, a oferowane produkty poddawane są ścisłej kontroli jakości.

Sztućce Amefa – zakupy z pełną odpowiedzialnością

Amefa jest członkiem BFCI, czyli Inicjatywy Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Dlaczego o tym piszemy? Bo tak, jak międzynarodowemu gigantowi, tak i nam przyświecają podobne idee. To troska o Klienta i miłość do wszystkiego, co związane z kuchnią. Z tego powodu sztućce Amefa stanowią obowiązkową pozycję w naszej ofercie.

Amefa – sztućce na małe i wielkie przyjęcia

Amefa sztućce to produkty objęte wieczystą gwarancją, co tylko podkreśla ich prestiż. Niektóre serie bez problemu można zmywać w zmywarce. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej i zachwycają pięknym połyskiem. Z pewnością znajdą honorowe miejsce podczas rodzinnego obiadu oraz sprawdzą się na hucznych imprezach organizowanych dla setek gości.

Amefa – sztućce, które Cię zauroczą

W skład Amefa sztućce wchodzi kilka różniących się od siebie serii produktów. Każda wykonana z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Wśród nich znajdziemy absolutną klasykę, jak i odważne nowoczesne wzornictwo. Jesteśmy przekonani, że to właśnie dzięki różnorodności produkty Amefa staną się pierwszym wyborem do Państwa kuchni.

Wybierz praktyczny zestaw sztućców Amefa

Design to nie wszystko. W ofercie producenta znajdziesz również praktyczny zestaw sztućców Amefa. To estetyczne, przemyślane i niezbędne w każdej kuchni noże, łyżeczki, łyżki i widelce, spakowane w schludne, składane pudełka. W każdym pudełku można znaleźć przydatny upominek.

Kup zestaw sztućców Amefa w Nakrywamy.pl i ciesz się bezpiecznymi zakupami

Kupując zestaw sztućców Amefa lub jakiekolwiek inne produkty w Nakrywamy.pl, mają Państwo gwarancję udanych zakupów. Każda paczka jest w pełni ubezpieczona, a jeśli zostanie ona uszkodzona w czasie przesyłki lub towar nie spełni Państwa oczekiwań, gwarantujemy zwrot pieniędzy. Zakupy można oddać do 30 dni od daty otrzymania przesyłki. Ale to nie wszystko. Proponujemy również bezpłatną wysyłkę dla zakupów o wartości minimum 345 PLN oraz oferujemy wygodną formę płatności, nawet po 30 dniach od daty zakupu. Zapraszamy do współpracy i życzymy udanych zakupów!

Amefa to holenderska firma od lat produkująca piękne i solidnie wykonane sztućce. Posiłek jest dla niej czymś więcej niż zwykłym konsumowaniem. Dzięki niemu spotykamy się codziennie przy stole, aby zatrzymać się na chwilę i spokojnie zjeść i porozmawiać. Dlatego warto celebrować tą chwilę i uczynić ją niesamowicie wyjątkową.

Marka Amefa to synonim wysokiej jakości, klasy oraz doskonałego stylu. Przekonały się o tym już setki tysięcy klientów na świecie. Dziś i my przedstawiamy Państwu sztućce tej znanej marki i zachęcamy do ich zakupu.

Sztućce Amefa wykonane zostały z najlepszej stali szlachetnej 18/10, która gwarantuje niepowtarzalną trwałość oraz odporność na korozję. Sztućce stołowe Amefa to ekskluzywne modele, elegancko prezentujące się na stole podczas różnego typu uroczystości. Prezentujemy Państwu wspaniałą ofertę zestawów sztućców o różnych dekoracjach, kształtach i wzorach.

Oferujemy podstawowe wersje kompletów oraz rozbudowane, składające się z kilku kombinacji różnych elementów. Każdy może znaleźć coś odpowiedniego na swoją kieszeń. Sztućce kuchenne Amefa są sprzedawane w opakowaniach flokowych, kasetach bądź luzem.

Amefa na codzień

Jeżeli potrzebujemy sztućców do codziennego użytku tak naprawdę pudełko czy skrzynia nie będą nam potrzebne. Natomiast jeśli potrzebujemy sztućców na wyjątkowe okazje przyda się jakieś opakowanie w którym będziemy mogli je bezpiecznie przechowywać. Dlatego warto zastanowić się nad formą opakowania. Sztućce Amefa można także bezpiecznie myć w zmywarce bez ryzyka o ich uszkodzenie.

Amefa od wielu lat zaopatruje nie tylko małe gospodarstawa domowe, ale także znane restauracje i hotele. Sztućce Amefa rekomendowane są przez najlepsze sieci hotelów na świecie takie jak Hilton. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów.