Kolekcja Amefa Austin Vintage

Amefa Austin Vintage – sztućce wysokiej klasy

Estetyka retro wciąż cieszy się ogromną popularnością, a utrzymane w niej wnętrza zachwycają niebanalnym wyrazem. Aby wprowadzić ją do swojego otoczenia, wystarczą już niewielkie elementy, takie jak sztućce. Kolekcja Amefa Austin Vintage to połączenie regularnych kształtów, najwyższej klasy materiałów i starannie dobranych kolorów. Trudno przejść obok niej obojętnie, bo stanowi oryginalną ozdobę stołu o praktycznym charakterze. Zapraszamy do zajrzenia do naszego asortymentu i bliższego zapoznania się z tymi wyjątkowymi wyrobami!

Niezwykła oprawa posiłków z Amefą Austin Vintage

Amefą Austin Vintage nietrudno się zachwycić. Odpowiednie wymiary i smukła, zaokrąglona u podstawy rękojeść sprawiają, że produkty nie tylko doskonale się prezentują, ale i wygodnie leżą w dłoni. Na uwagę zasługuje też szeroka paleta barw. Klienci mogą wybierać spośród szlachetnego złota przywodzącego na myśl luksus, gustownej miedzi oraz srebra w szampańskim odcieniu. Dla miłośników oryginalnych rozwiązań przygotowaliśmy coś specjalnego – czarne sztućce. Będą idealnym dopełnieniem surowych, nowoczesnych jadalni. Wszystkie z nich efektownie połyskują w sztucznym i naturalnym świetle. Bez wątpienia stanowią interesującą alternatywę dla zwyczajnych sztućców, jakich wiele na sklepowych półkach.

Perfekcyjne wykonanie Amefy Austin Vintage

Estetyka zdecydowanie nie jest jedynym atutem kolekcji Amefy. Austin Vintage to również wysoka jakość i precyzja wykonania. Stal nierdzewna 18/0 jest odporna na rysy, odkształcenia i pozostałe rodzaje uszkodzeń. Znakomicie znosi intensywną eksploatację i zrobione z niej sztućce zachowują pełnię walorów estetycznych przez długi czas. Nie zawiera niklu i jest bezpieczna dla zdrowia. Producent słynie z dbałości o najdrobniejsze detale, dlatego, zanim sygnowane jego marką produkty trafią do sprzedaży, przechodzą rygorystyczne kontrole.

Kolekcja na rozmaite okazje – Austin Vintage Amefa

Serię Austin Vintage Amefa zaprojektowała tak, by była uniwersalna i zachowała ducha tradycji, odpowiadając jednocześnie na aktualne oczekiwania rynku. Dzięki temu idealnie sprawdzi się w domach i w restauracjach. W zależności od potrzeb klienci mogą sięgnąć po gotowe zestawy złożone z: łyżek, noży, widelców obiadowych oraz łyżeczek do herbaty, albo po komplety obejmujące kilka sztuk konkretnego produktu. W nakrywamy.pl czekają sztućce Amefa i wiele innych przydatnych elementów kuchennego wyposażenia w niskich cenach. Życzymy miłych i owocnych zakupów!