Kolekcja Amefa Cambridge

  • z 2
  • z 2

Amefa Cambridge – odrobina luksusu na wyciągnięcie ręki

Spożywanie posiłku w renomowanej restauracji przestaje być prozaiczną czynnością i nierzadko urasta do rangi rytuału. Dlaczego by więc nie celebrować tak pięknych chwil również w zaciszu własnych czterech ścian? Sztućce z serii Amefa Cambridge pozwolą zadbać o to, by stół perfekcyjnie się prezentował. Dzięki nim delektowanie się rozmaitymi daniami będzie komfortowe, bo wśród produktów z tej linii znalazły się między innymi znakomicie naostrzone noże oraz widelce, które pewnie leżą w dłoni. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim asortymentem nakrywamy.pl i wybrania czegoś dla siebie!

Kolekcja sztućców Cambridge Amefa dla domu i restauracji

Uniwersalny charakter to jeden z kluczowych atutów kolekcji Cambridge. Amefa zaprojektowała ją zarówno z myślą o gospodarstwach domowych, jak i restauracjach, kawiarniach, czy hotelowych zapleczach gastronomicznych. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, w naszej ofercie uwzględniliśmy pojedyncze artykuły oraz zestawy złożone z wielu egzemplarzy konkretnego produktu. Niektóre z nich obejmują nawet 120 sztuk, a co za tym idzie, będą znakomitą opcją dla klientów biznesowych. Każdy może tutaj na własnych zasadach i w dogodny dla siebie sposób skompletować zastawę stołową.

Subtelny i ponadczasowy styl Amefy Cambridge

Sztućce z serii Amefy Cambridge to widelce, łyżeczki do kawy i herbaty, łyżki obiadowe, widelczyki do ciasta, czy noże. Okażą się niezastąpione na co dzień, w trakcie śniadań, deserów i kolacji, a także podczas przyjęć i rozmaitych uroczystości. Z pewnością przypadną do gustu swoim właścicielom, bo zapewniają pełną wygodę użytkowania. Doskonale się prezentują, zachwycając wysokim połyskiem, intensywną, srebrną barwą i standardowymi kształtami. Subtelne tłoczenia są dodatkowym atutem. To synonim klasyki, która nigdy nie wyjdzie z mody.

Amefa Cambridge – niemiecka jakość i profesjonalizm

Dlaczego akurat Amefa? Cambridge jest kolekcją, która imponuje dbałością o detale i solidnym wykonaniem. Ten renomowany niemiecki producent zastosował tutaj wysokogatunkową stal nierdzewną 18/10, która jest odporna na korozję oraz powstawanie uszkodzeń. Na powierzchni nie pojawią się rysy i wgłębienia, nawet pomimo intensywnego procesu eksploatacji. Wyroby bez obaw można wstawiać do zmywarki, bo wysoka temperatura i detergenty w żaden sposób im nie zaszkodzą. Sztućce Amefa dostępne w nakrywamy.pl to doskonały pomysł na prezent – dla siebie i dla bliskich. Serdecznie zapraszamy na zakupy!