Kolekcja Amefa Felicia

  • z 2
  • z 2

Kolekcja Amefa Felicia

Diabeł tkwi w szczegółach i niekiedy drobne detale nadają wyjątkowości. Znakomitym przykładem są sztućce Amefa Felicia. Z pozoru zwyczajne, zyskują przy bliższym poznaniu, gdy odkrywają przed swoim właścicielem subtelne zdobienia i pełen komfort użytkowania. Każdy, kto przynajmniej raz chwyci je w swoje dłonie, nie będzie już chciał korzystać z innych produktów. To odrobina luksusu dostępnego w domowym zaciszu. W naszym sklepie można znaleźć wyroby tego niemieckiego producenta w bardzo atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem nakrywamy.pl!

Niezawodność i wysoka jakość Amefy – Felicia

Wysoka jakość cechuje całą kolekcję Amefy. Felicia to artykuły ze stali nierdzewnej, która jest uznawana za bardzo wytrzymałą i odporną na powstawanie uszkodzeń. Nie wymaga skomplikowanej pielęgnacji i sztućce można myć w zmywarce bez obaw, że w jakikolwiek sposób im to zaszkodzi. Wystarczy jedynie pamiętać o tym, by dokładnie je wytrzeć po wyjęciu z urządzenia. Znakomicie znoszą długotrwały proces intensywnej eksploatacji. Są bezpieczne dla zdrowia i mogą korzystać z nich również alergicy. Nie zmieniają smaku potraw i nie rdzewieją. Na dodatek zostały objęte wieczystą gwarancją, co z punktu widzenia konsumentów stanowi bardzo istotny atut.

Idealna oprawa posiłku – sztućce Felicia Amefa

Klasyczna i stylowa. Taka jest seria sztućców Felicia. Amefa umieściła na rękojeści każdego produktu delikatny wzór złożony z kilku lekko zaokrąglonych linii. To proste rozwiązanie nadało całości szyku i elegancji. Na próżno szukać tu ostrych krawędzi i wyrazistych elementów. Regularne kształty, połyskujące srebro i standardowe rozmiary czynią artykuły bardzo uniwersalnymi. Pewnie leżą w dłoniach i nie wyślizgują się z nich, pozwalając delektować się posiłkiem w miłej atmosferze. Dzięki temu będą idealnym rozwiązaniem na co dzień oraz na specjalne okazje.

Niemiecka precyzja marki Amefa. Felicia

Dlaczego akurat Amefa? Felicia to kwintesencja tego, co ma do zaoferowania ta niemiecka firma o tradycji sięgającej 1931 roku. Precyzyjne wykonanie, imponujące walory estetyczne, niezawodność i atrakcyjna cena – na to wszystko mogą liczyć klienci. Polecamy gotowe komplety sztućców dla: 6, 12 i 18 osób. Zajmujemy się również sprzedażą pojedynczych artykułów oraz zestawów złożonych z wielu sztuk konkretnego produktu. Dzięki temu można z łatwością uzupełnić domowe wyposażenie. Jesteśmy pewni, że sztućce Amefa na stałe zagoszczą w jadalni tych, którzy zdecydują się je wypróbować. Życzymy udanych zakupów!