Kolekcja Amefa Florence

  • z 2
  • z 2

Prawdziwa ozdoba stołu, czyli Amefa Florence

Bez pewnych przedmiotów trudno wyobrazić sobie prawdziwy dom. Zdecydowanie należą do nich dobre jakościowo sztućce, które pozwalają bez przeszkód cieszyć się ulubionymi potrawami i deserami. Warto zadbać o to, by były nie tylko czymś praktycznym, ale i prawdziwą ozdobą, która podkreśli stylowy charakter jadalni. Kolekcja Amefa Florence będzie znakomitą opcją, bo stanowi idealny kompromis między oryginalnym designem a standardowymi rozwiązaniami w dobrym guście. W naszym asortymencie znajdują się artykuły na sztuki oraz gotowe zestawy, dlatego każdy wybierze tutaj coś dla siebie. Udanych zakupów!

Florence Amefa – klasyka w eleganckiej wersji

Kolekcja sztućców Florence Amefa jest z pozoru dość zwyczajna. Wystarczy jednak nieco bliżej się przyjrzeć, by dostrzec interesujące wygięcia i zaokrąglenia, które nadają całości nietuzinkowego wyrazu. Są na tyle subtelne, że spodobają się nawet zwolennikom klasycznych wyrobów, którzy ponad wszystko cenią sobie ponadczasowość i odporność na zmieniające się trendy. Sztućce wykończono w taki sposób, by zachwycały połyskiem. Trudno oderwać od nich wzrok, gdy lśnią w blasku lamp, świec i promieni słonecznych. Ułożone na serwetkach obok talerzy, będą prezentowały się elegancko i wytwornie.

Idealne do domu i restauracji sztućce Amefy Florence

Kto powinien zainteresować się serią Amefy Florence? To produkty, które spełnią oczekiwania restauratorów, właścicieli hoteli, kawiarni, a także tych, którzy szukają niebanalnych elementów wyposażenia domowej kuchni. Są odpowiednie na rozmaite okazje i zapewniają wysoki komfort użytkowania. Znajdują się wśród nich między innymi:

  • łyżki obiadowe
  • łyżeczki do herbaty
  • łyżeczki do kawy
  • widelce obiadowe
  • widelczyki do ciast
  • noże obiadowe
  • noże do masła.

Dzięki temu, że są sprzedawane pojedynczo, oraz w zestawach, można bez trudu wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję. Nie będzie również problemu, gdy zajdzie potrzeba uzupełnienia kompletu o kilka dodatkowych sztuk konkretnego produktu.

Amefa Florence – wyroby ze stali nierdzewnej

Niezawodność to jeden ze znaków rozpoznawczych firmy Amefa. Florence to kolekcja, która została starannie zaprojektowana i wyprodukowana z wysokiej klasy surowców. Stal nierdzewna 18/10 jest bezpieczna dla zdrowia i może mieć kontakt z żywnością. Nie zaszkodzi nawet alergikom. Zanim artykuły trafią w ręce klientów, przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości. Sztućce Amefa dostępne w ofercie nakrywamy.pl to doskonały wygląd i znakomita jakość w przystępnej cenie. Zachęcamy do zapoznania się z nimi już dziś!