Kolekcja Chodzież Iwona

  • z 2
  • z 2

Chodzież Iwona – stylowe naczynia

O przyjemności spożywania posiłku decyduje nie tylko jego smak, ale też sposób, w jaki zostanie podany. Naczynia z serii Chodzież Iwona pozwolą zamienić domową jadalnię w gustowną restaurację. Wzbudzą zachwyt na twarzach gości i staną się przedmiotem wielu dyskusji. Choć są utrzymane w stonowanych barwach i swoją estetyką nawiązują do elegancji z dawnych lat, na długo zapadają w pamięć. To porcelana w najlepszym możliwym wydaniu, która stanowi symbol polskiej jakości i tradycji. W ofercie nakrywamy.pl znalazł się szeroki wybór modeli wyrobów od tego renomowanego producenta. Życzymy miłych zakupów!

Elegancko z Chodzieżą – Iwona

Wysoka jakość to coś, co większości konsumentów kojarzy się z Chodzieżą. Iwona to seria, która również z niej słynie. Porcelana, z której zrobiono naczynia, w niczym nie przypomina kruchego, delikatnego tworzywa. Jest przyjemna w dotyku, a zarazem solidna. Wzmocnione krawędzie i dodatkowa warstwa szkliwa sprawiają, że nawet długotrwały proces intensywnej eksploatacji nie wpływa negatywnie na jej wygląd i funkcjonalność. Rekomendujemy mycie ręczne, które sprawi, że zdobienia nie ulegną uszkodzeniu. Odpowiednio użytkowane produkty będą służyły swojemu właścicielowi przez długi czas, dlatego staną się wspaniałym prezentem dla bliskich.

Porcelana z Chodzieży – Iwona

Dlaczego akurat porcelana z Chodzieży? Iwona to bardzo uniwersalna kolekcja, która będzie znakomitym wyborem na co dzień oraz na specjalne okazje. Umili spożywanie śniadań, obiadów, kolacji i podwieczorków. Okaże się nieoceniona podczas rodzinnych uroczystości organizowanych w domowym zaciszu. Będzie również rozsądną inwestycją dla właścicieli lokali gastronomicznych, którzy pragną skompletować wyposażenie i postawić na ciekawsze rozwiązania niż standardowe serwisy.

Chodzież Iwona – klasyka w nowoczesnym wydaniu

Jedna z najstarszych polskich marek porcelany – tak można opisać Chodzież. Iwona jest serią artykułów, które symbolizują to, co w niej najlepsze. Niezawodność, ponadczasowy charakter i precyzyjne wykonanie. Dbałość o detale widać tu już z daleka. Efektowne zdobienia w postaci rzeźbień, tłoczeń i złoceń zamieniają wyroby w małe dzieła sztuki. Charakterystyczne kształty upodabniają je do stylowej i szlachetnej porcelany rodem z dawnych lat. Popołudniowa herbata pita z takiej filiżanki stanie się odprężającym rytuałem, a deser zjadany z idealnie wyprofilowanego talerzyka będzie smakował jeszcze lepiej. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem nakrywamy.pl, w którym czeka porcelana Chodzież i nie tylko.