Porcelana CHODZIEŻ

Porcelana spełnia wiele ról w naszym domu. To właśnie z niej powstają estetyczne wizualnie dodatki i bibeloty, które zdobią pomieszczenia, i cieszą oko delikatną formą, oraz kolorystycznymi akcentami. Wyroby porcelanowe są symbolem szlachetności i delikatności uznanej na całym świecie, w związku z czym mają za zadanie również dawać swoim użytkownikom poczucie komfortu, luksusu i odrobinę ekstrawagancji. Porcelana Chodzież spełnia jeszcze bardzo funkcjonalną rolę, zdobiąc polskie stoły każdego dnia i umożliwiając spożywanie posiłków w niezwykłej atmosferze.

Bogactwo form

Proponujemy praktyczne zestawy obiadowe, kawowe oraz obiadowo-kawowe na sześć lub dwanaście osób. Wszystkie produkty wykonywane są z najlepszej jakości białej porcelany, która pozwala tworzyć idealnie gładkie i lśniące powierzchnie.

Komplety są zróżnicowane, więc trafiają w gusta uniwersalnego odbiorcy. Oferujemy produkty w klasycznych, ponadczasowych kształtach, a także w bardziej innowacyjnych odsłonach. Dzięki temu nasze wyroby pasują zarówno do tradycyjnych, stonowanych wnętrz, jak i do nowoczesnych aranżacji. Zastawy porcelanowe Chocież nie muszą zresztą zdobić tylko i wyłącznie kuchni, ale mogą również zostać efektownie wyeksponowane w stylowym salonie, czy przestronnej jadalni.

Niektóre z kompletów odznaczają się minimalizmem i brakiem zdobień. To świetne rozwiązanie, gdy zechcemy je skomponować z naczyniami w innym kolorze, gdyż śnieżna biel doskonale koresponduje niemalże z każdym odcieniem. Polecamy także naczynia w delikatne desenie, np. niezmiennie popularne wzory kwiatowe.

Pamiątka na lata

Porcelanowe zastawy są często dawane w prezencie. Urodziny, czy ślub przyjaciółki? Taki podarunek zawsze zostanie doceniony. Nasze wyroby są solidne, trwałe i wytrzymałe, więc przetrwają trudy eksploatacji i pozostaną w twojej rodzinie na dłuższy czas. Po latach staną się sentymentalną pamiątką minionego czasu oraz źródłem wielu rzewnych wspomnień.