• z 10
  • z 10

Porcelana CHODZIEŻ

Porcelana spełnia wiele ról w naszym domu. To właśnie z niej powstają estetyczne wizualnie dodatki i bibeloty, które zdobią pomieszczenia, i cieszą oko delikatną formą, oraz kolorystycznymi akcentami. Wyroby porcelanowe są symbolem szlachetności i delikatności uznanej na całym świecie, w związku z czym mają za zadanie również dawać swoim użytkownikom poczucie komfortu, luksusu i odrobinę ekstrawagancji. Porcelana Chodzież spełnia jeszcze bardzo funkcjonalną rolę, zdobiąc polskie stoły każdego dnia i umożliwiając spożywanie posiłków w niezwykłej atmosferze.

Bogactwo form

Proponujemy praktyczne zestawy obiadowe, kawowe oraz obiadowo-kawowe na sześć lub dwanaście osób. Wszystkie produkty wykonywane są z najlepszej jakości białej porcelany, która pozwala tworzyć idealnie gładkie i lśniące powierzchnie.

Komplety są zróżnicowane, więc trafiają w gusta uniwersalnego odbiorcy. Oferujemy produkty w klasycznych, ponadczasowych kształtach, a także w bardziej innowacyjnych odsłonach. Dzięki temu nasze wyroby pasują zarówno do tradycyjnych, stonowanych wnętrz, jak i do nowoczesnych aranżacji. Zastawy porcelanowe Chocież nie muszą zresztą zdobić tylko i wyłącznie kuchni, ale mogą również zostać efektownie wyeksponowane w stylowym salonie, czy przestronnej jadalni.

Niektóre z kompletów odznaczają się minimalizmem i brakiem zdobień. To świetne rozwiązanie, gdy zechcemy je skomponować z naczyniami w innym kolorze, gdyż śnieżna biel doskonale koresponduje niemalże z każdym odcieniem. Polecamy także naczynia w delikatne desenie, np. niezmiennie popularne wzory kwiatowe.

Pamiątka na lata

Porcelanowe zastawy są często dawane w prezencie. Urodziny, czy ślub przyjaciółki? Taki podarunek zawsze zostanie doceniony. Nasze wyroby są solidne, trwałe i wytrzymałe, więc przetrwają trudy eksploatacji i pozostaną w twojej rodzinie na dłuższy czas. Po latach staną się sentymentalną pamiątką minionego czasu oraz źródłem wielu rzewnych wspomnień.

Porcelana Chodzież - inwestycja na lata

Serwis obiadowy czy zestaw kawowy wyprodukowany z Chodzieży to synonim klasy, elegancji i trwałości. Porcelana kojarzy się z uniwersalnością i dobrym gustem - na rodzimym gruncie porcelana Chodzież od lat wzbudza uzasadnione konotacje z produktami premium. Jeżeli zatem szukasz zestawu godnego zainteresowania - wyroby porcelanowe wyprodukowane właśnie w Chodzieży zdecydowanie zasługują na uwagę!

Chodzież porcelana - na jakie okazje?

Ceramika Chodzież to produkt wysokiej klasy, który będzie stanowić doskonały pomysł na prezent. Jeżeli zatem szukasz podarunku z okazji ślubu, urodzin, imienin, rocznicy, na parapetówkę czy na dowolną inną okazję - porcelana z Chodzieży to strzał w dziesiątkę! Osoba obdarowana z pewnością doceni gest oraz wyrafinowany gust darczyńcy. Taki serwis może z powodzeniem być wykorzystywany zarówno podczas szczególnych okazji, świąt czy wizyt gości lub innych uroczystości rodzinnych, ale i na co dzień, dla podkreślenia rangi wspólnie spożywanego posiłku.

Ceramika Chodzież - biała czy ozdobna?

Chodzież porcelana występuje w wielu różnych wariantach. Sympatycy gładkich, klasycznych białych form jak i entuzjaści zdobnych, dekoracyjnych wyrobów z pewnością znajdą coś dla siebie spośród oferowanych kolekcji. Poza wyraźnymi ornamentami (lub ich brakiem) znajdziesz też talerze z charakterystycznymi zaokrągleniami, które przywodzą skojarzenia z minionymi czasami. To z kolei pozwala z całą stanowczością stwierdzić, że porcelana z Chodzieży zasługuje na miano dzieł sztuki, które możesz mieć w zaciszu własnego domu! Potrawy będą z pewnością prezentować się o wiele efektowniej niż w przypadku serwisów dostępnych powszechnie w sieciowych sklepach. Postaw na klasykę i jakość z wyrobami z Chodzieży!

Porcelana a mycie w zmywarkach

Na uwagę zasługuje fakt, że wielu użytkowników wstrzymuje się z zakupem porcelanowych serwisów z uwagi na obawy, czy aby na pewno można je myć w zmywarkach. Współczesne kolekcje jak najbardziej powstają z myślą o nowoczesnych użytkownikach, którzy w trosce o oszczędność czasu i wody decydują się na korzystanie ze zmywarek zamiast tradycyjnego, ręcznego zmywania. Podobnie sprawa wygląda z podgrzewaniem naczyń w mikrofalówce. Dla pewności zawsze warto sprawdzić na stronie produktu lub na fizycznym opakowaniu, co producent mówi o korzystaniu z urządzeń w kontekście wyrobów porcelanowych. Udzielenie dwuletniej gwarancji oferuje pewność, że ceramika z Chodzieży jest przystosowana do wymagającej eksploatacji.