Kolekcja Gerlach Foss

Klasyka i elegancja – Gerlach Foss

Aby móc cieszyć się życiem, warto celebrować nawet z pozoru zwyczajne chwile i otaczać się perfekcyjnie wykonanymi przedmiotami, które zapewniają niezwykły komfort użytkowania. Dokładnie takie są sztućce Gerlach Foss. Zaprojektowane przez renomowaną polską markę o ponad dwustuletniej tradycji, wyróżniają się wysoką jakością oraz stylowym designem. Na próżno szukać tu krzykliwych kolorów, sporych wzorów i licznych zdobień. To klasyka w starym, dobrym wydaniu, która nigdy nie wyjdzie z mody i uczyni każdą jadalnię piękniejszą. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu i wybrania czegoś dla siebie!

Minimalizm w najlepszym wydaniu – Foss Gerlach

Linia produktów Foss Gerlach to propozycja dla tych, którzy nie lubią co sezon wymieniać kuchennego wyposażenia. Wyroby są ponadczasowe i stworzone w taki sposób, by należycie służyły swoim właścicielom przez długie lata. Warto mieć je w swoim domu oraz sięgnąć po nie podczas poszukiwań gustownego podarunku dla bliskich. Znakomicie sprawdzą się również w kawiarniach i restauracjach. Sprawią, że krojenie potraw, nabieranie sosów, czy zup stanie się znacznie łatwiejsze. Noże są idealnie naostrzone, a wszystkie sztućce zrobione tak, by pewnie i wygodnie leżały w dłoniach.

Stal nierdzewna i solidne wykonanie, czyli Gerlach Foss

Wysoka jakość jest jednym ze znaków rozpoznawczych firmy Gerlach. Foss również imponuje pod tym względem. Stal nierdzewna 18/10, z której zostały zrobione wspomniane artykuły, jest twarda, odporna na rdzewienie, ścieranie i powstawanie rys. Z tego powodu korzystanie ze zmywarki nie jest najmniejszym problemem. Sztućce nie stracą na walorach estetycznych po kilku użyciach i zachowają doskonały wygląd. Warto podkreślić, że zostały objęte wieczystą gwarancją, a korzystanie z nich jest bezpieczne dla zdrowia. Nie wydzielają szkodliwych substancji i przyznano im atest Państwowego Zakładu Higieny. Nie jest to jedyne wyróżnienie, które otrzymały. Nie sposób pominąć Medalu Europejskiego i Godła Teraz Polska.

Foss Gerlach – sztućce dla klientów o różnych potrzebach

Seria Foss Gerlach to konkretne produkty, takie jak łyżeczki do kawy i herbaty, sprzedawane w zestawach po kilka sztuk oraz komplety złożone z: noży, łyżek i widelców. Są dostępne w wersjach dla sześciu, dwunastu i osiemnastu osób, więc klienci bez trudu wybiorą najkorzystniejszą dla nich opcję. W ofercie nakrywamy.pl można znaleźć sztućce Gerlach w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Życzymy owocnych zakupów!