Sztućce Gerlach

Gerlach to firma z klasą produkująca od 250 lat najwyższej jakości sztućce. Jej wyroby charakteryzuje niezwykła trwałość oraz bogactwo form i wzorów. Sztućce Gerlach można nazwać mianem ekskluzywnej linii produktów. Doskonałe wykonanie, elegancja i klasa to jedne z niewielu zalet wyrobów Gerlach. Dzięki nim każdy obiad w gronie najbliższych stanie się niezwykłą uroczystością.

 

Oferowane przez nas sztućce to klasa sama w sobie. Zostały wykonane z najlepszej jakości stali szlachetnej, niezwykle trwałej i odpornej na korozję. Każdy z fasonów ma oryginalny kształt i jest grawerowany w unikalny sposób, tak aby wyróżniał się swoją niepowtarzalną ornamentyką spośród innych sztućców. Uwagę należy zwrócić także na ich subtelne i piękne wykończenie. Wśród przeróżnych wzorów znajdziemy sztućce wypolerowane na lustrzany połysk oraz z pokryte delikatną satynową powłoką.

 

Obydwie formy prezentują się na stole bardzo szlachetnie. W naszej ofercie znajdą Państwo rozmaite wzory do wyboru. Począwszy od tradycyjnego kształtu i zdobienia po odważne i ekstrawaganckie. Oferujemy takie fasony jak Antica, Celestia, Flames, Retro, Mango oraz wiele wiele innych. Z pewnością Państwo znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie. Gerlach stara się sprostać gustom najbardziej wybrednych klientów dlatego też w swojej ofercie posiada dużo niepowtarzalnych wzorów sztućców. Istotną zaletą dla sztućców stołowych Gerlach jest także to, że można myć je w zmywarkach do naczyń bez obawy o ich delikatną powierzchnię.

 

Oferta najwyższej jakości

 

Oferujemy Państwu zatem wysokiej klasy sztućce polskiego producenta Gerlach na których z pewnością nigdy się nie zawiedziecie, gdyż opatrzone są wieczystą gwarancją. Sztućce kuchenne Gerlach są zapakowane w efektowne opakowania flokowe lub eleganckie skrzynie, kasety drewniane bądź walizki skórzane. Dodatkowo do wyboru mamy komplety 6 lub 12 osobowe. Ilość elementów w zestawie oraz sposób zapakowania zależy od Państwa wyboru. Życzymy udanych zakupów.