Kolekcja Lubiana 6630U budyniowy

  • z 2
  • z 2

Lubiana 6630U – jakość i estetyka

Kompletując domowe wyposażenie, warto postawić na produkty, które będą służyły Ci przez długi czas. Kolekcja Lubiana 6630U to wyroby, obok których trudno przejść obojętnie. Porcelana, z której powstały, zapewnia wrażenie luksusu, którym możesz cieszyć się w dowolnie wybranym momencie. Specjalne wzmocnienia znajdują odzwierciedlenie w komforcie użytkowania i trwałości, a dopracowany w najdrobniejszych szczegółach design sprawia, że już z oddali prezentują się niezwykle efektownie. W asortymencie Nakrywamy znajdziesz wiele artykułów z tej linii. Wybierz coś dla siebie!

Lubiana 6630U. Budyniowy kolor i efektowne zdobienia

Czym wyróżnia się seria Lubiana 6630U? Budyniowy kolor przekłada się na uniwersalny charakter. Jest jasny, stonowany i dzięki temu pasuje właściwie do wszystkich rodzajów mebli. Naczynia przywodzą na myśl lekkość i subtelną elegancję, stanowiąc dobrze wyważony balans między nowoczesnością a ponadczasową klasyką. Pokryto je dodatkową warstwą szkliwa, co zapewnia ochronę przed powstawaniem rys, a jednocześnie gwarantuje wspaniały połysk. Złote zdobienia, którymi wykończono brzegi produktów, nadają im stylowego wyrazu. Dzięki nim doskonale wpisują się we współczesne trendy. Wszystkie artykuły są ręcznie zdobione, więc możesz być pewien, że są jedyne w swoim rodzaju.

Naczynia Lubiana 6630U – budyniowa klasyka

Jeden z największych atutów linii Lubiana 6630U? Budyniowa zastawa składa się z wielu elementów. W naszym sklepie możesz nabyć zarówno całe serwisy obiadowe i obiadowo – kawowe, jak i pojedyncze produkty oraz komplety konkretnych naczyń. Sam decydujesz, która z tych opcji jest dla Ciebie najkorzystniejsza. Dzięki temu możesz bez trudu uzupełnić kuchenne szafki we własnym domu lub kawiarni czy restauracji. Przygotowaliśmy dla klientów:

  • talerze deserowe i obiadowe
  • salaterki
  • półmiski
  • filiżanki
  • spodki pod filiżanki
  • kubki.

Przydadzą się na co dzień oraz podczas specjalnych okazji, umilając Ci czas spędzany w pracy lub w gronie bliskich.

Lubiana 6630U – porcelana od polskiego producenta

Naczynia Lubiana 6630U to starannie wyselekcjonowane produkty, które przeszły szereg rygorystycznych prób jakości, zanim dopuszczono je do sprzedaży. Są solidne i odporne na powstawanie uszkodzeń. Nadają się do używania ich w mikrofalówce i do mycia w zmywarce. Będą towarzyszyły Ci przez długie lata, zachowując pełnię walorów wizualnych. Zapoznaj się z wyrobami marki Lubiana, polskiego renomowanego producenta, które znajdziesz w naszej ofercie i pozwól, by Cię zachwyciły. Udanych zakupów!