• z 60
  • z 60

Porcelana LUBIANA

Lubiana - królowa porcelany

Lubiana to nowoczesny, polski producent porcelany, który działa nieprzerwanie od 1969 roku. Oferują wyroby na najwyższym, światowym poziomie, czego dowodem jest dystrybucja porcelany w 40 krajach. Specjalnością firmy jest twarda biała porcelana o wysokich parametrach jakościowych. Wielofunkcyjne zestawy naczyń o niepowtarzalnym wzornictwie dają marce niezwykłą popularność i sprawiają, że jest uwielbiana przez klientów. Wśród naczyń, jakie możecie znaleźć w naszym asortymencie, są m.in.: serwisy obiadowe, serwisy obiadowo-kawowe, a także serwisy kawowe. Każdy, kto ceni wysoką jakość i funkcjonalność zastawy stołowej, powinien sprawdzić produkty tego producenta.

Lubiana porcelana - ponadczasowa biel

Lubiana porcelana to przede wszystkim zastawa stołowa w kolorze bieli. Większość ich produktów jest właśnie w kolorze klasycznej elegancji. Taki serwis można wykorzystać jako zastawę na wyjątkowe okazje lub do celebracji codziennych posiłków w gronie rodziny. Wyroby z porcelany chętnie wybierają również hotele i restauracje, które dbają o odpowiednią oprawę dań i chcą dać klientom wszystko, co najlepsze. Produkty lubiana porcelana charakteryzują się ponadczasowymi kształtami, które z łatwością można dopasować do aranżacji stołu. Każdy serwis składa się z wielu elementów uzależnionych od ilości osób, na jaki został stworzony.

Porcelana lubiana - modne wzornictwo i dbałość o szczegóły

Porcelana lubiana znajduje swoich miłośników również wśród osób, które lubią mieć na swoim stole niepowtarzalną, oryginalną zastawę. Co jakiś czas wypuszczana jest nowa kolekcja, która szybko staje się modna, ze względu na dbałość o każdy szczegół, ciekawe wzornictwo i ręcznie malowane elementy. Dla osób, które chcą odejść od bieli serwisów z porcelany, poleca się kolorową zastawę w kolorze szarym, niebieskim, żółtym czy czarnym. Wszystkie naczynia wykonane są z najwyższej jakości porcelany, dzięki czemu zachowują żywe kolory przez cały okres użytkowania. Szeroki asortyment różnego rodzaju produktów pozwoli na łatwy wybór odpowiedniej zastawy stołowej.

Lubiana - dla kogo?

Lubiana sprawdzi się wszędzie tam, gdzie ważna jest jakość i funkcjonalność. Jeśli nie chcemy co chwilę wymieniać zastawy i martwić się o jej wygląd przed wyciągnięciem jej na stół, lubiana będzie idealnym wyborem. Różnorodność serwisów tej marki sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego, na ile osób chce kupić serwis. Specjalne linie produktów kierowane są do różnych użytkowników i spełniają wszelkie, nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

 

Jedną z najbardziej praktycznych i eleganckich zastaw stołowych jest porcelana Lubiana.  

Lubiana porcelana wyróżnia się z jednej strony bogactwem propozycji, z drugiej natomiast różnorodnością wzornictwa – zaczynając od klasycznych form, a kończąc na innowacyjnych modelach.

Lubiana posiada wielofunkcyjne zestawy naczyń. Są wśród nich serwisy obiadowe, serwisy obiadowo-kawowe, a także serwisy kawowe. Porcelana Lubiana charakteryzuje się oryginalnym i niepowtarzalnym wzornictwem. Niekwestionowaną zaletą Lubiany jest wielofunkcyjność zastawy stołowej. 

Porcelana Lubiana ma niekiedy kształt rozłożystego prostokąta z eleganckimi uchwytami, idealnie dopasowanymi do charakteru całego kompletu. 

Lubiana porcelana to serwisy obiadowe i kawowe, które – z uwagi na swoją oryginalność –naprawdę mogą się podobać, ponieważ Lubiana ceni dobrą jakość.

Dominantą kompozycyjną porcelany Lubiana jest przede wszystkim biel, która kojarzy się nie tylko z czystością, ale także sprawia wrażenie klasycznej elegancji. Doskonałe wzornictwo jest poza tym odzwierciedleniem nowoczesnego podejścia do kanonu piękna. Lubiana porcelana jest najlepszym tego przykładem, ponieważ niektóre serwisy zdecydowanie odbiegają od klasycznych wzorów, a mimo to są piękne i eleganckie.

Zarówno serwisy obiadowe Lubiany, jak i serwisy do kawy składają się z wielu elementów. Ich liczba zależy od kilku czynników. Jednym z kryteriów jest chociażby liczba osób, dla których porcelana Lubiana została przeznaczona. 

Innym wyznacznikiem jest rodzaj poszczególnych elementów, które wchodzą w skład danego serwisu. Ich różnorodność jest zadziwiająca, ponieważ Lubiana porcelana to nie tylko wazy i różnego rodzaju talerze. W skład serwisów wchodzą poza tym dzbanki, dzbanuszki, sosjerki, pojemniki na przystawki, salaterki, miseczki czy cukierniczki.