Porcelana LUBIANA

Jedną z najbardziej praktycznych i eleganckich zastaw stołowych jest porcelana Lubiana.  

Lubiana porcelana wyróżnia się z jednej strony bogactwem propozycji, z drugiej natomiast różnorodnością wzornictwa – zaczynając od klasycznych form, a kończąc na innowacyjnych modelach.

Lubiana posiada wielofunkcyjne zestawy naczyń. Są wśród nich serwisy obiadowe, serwisy obiadowo-kawowe, a także serwisy kawowe. Porcelana Lubiana charakteryzuje się oryginalnym i niepowtarzalnym wzornictwem. Niekwestionowaną zaletą Lubiany jest wielofunkcyjność zastawy stołowej. 

Porcelana Lubiana ma niekiedy kształt rozłożystego prostokąta z eleganckimi uchwytami, idealnie dopasowanymi do charakteru całego kompletu. 

Lubiana porcelana to serwisy obiadowe i kawowe, które – z uwagi na swoją oryginalność –naprawdę mogą się podobać, ponieważ Lubiana ceni dobrą jakość.

Dominantą kompozycyjną porcelany Lubiana jest przede wszystkim biel, która kojarzy się nie tylko z czystością, ale także sprawia wrażenie klasycznej elegancji. Doskonałe wzornictwo jest poza tym odzwierciedleniem nowoczesnego podejścia do kanonu piękna. Lubiana porcelana jest najlepszym tego przykładem, ponieważ niektóre serwisy zdecydowanie odbiegają od klasycznych wzorów, a mimo to są piękne i eleganckie.

Zarówno serwisy obiadowe Lubiany, jak i serwisy do kawy składają się z wielu elementów. Ich liczba zależy od kilku czynników. Jednym z kryteriów jest chociażby liczba osób, dla których porcelana Lubiana została przeznaczona. 

Innym wyznacznikiem jest rodzaj poszczególnych elementów, które wchodzą w skład danego serwisu. Ich różnorodność jest zadziwiająca, ponieważ Lubiana porcelana to nie tylko wazy i różnego rodzaju talerze. W skład serwisów wchodzą poza tym dzbanki, dzbanuszki, sosjerki, pojemniki na przystawki, salaterki, miseczki czy cukierniczki.