Kolekcja Lubiana Avocado Magnolia

Lubiana Avocado Magnolia – naczynia z klasą

Kolekcja naczyń Lubiana Avocado Magnolia to propozycja dla osób, które cenią sobie niebanalne elementy wyposażenia wnętrz. Wspaniale sprawdzi się również w przypadku tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z nieco odważniejszymi i nietypowymi produktami codziennego użytku. Mamy tu do czynienia z nieregularnym kształtem, delikatnym, a zarazem wyrazistym motywem roślinnym i doskonałą jakością. To właśnie z nietuzinkowych rozwiązań i solidnego wykonania słynie ten polski producent porcelany. W asortymencie Nakrywamy znajdziesz wiele propozycji wyrobów, które odmienią Twoje wnętrza. Zapoznaj się z nimi już dziś!

Lubiana Avocado Magnolia – unikalne wzornictwo

Seria Lubiana Avocado Magnolia jest utrzymana w jasnych barwach. Na białym tle umieszczono grafiki przedstawiające kwiaty magnolii, które wykonano przy pomocy kilku odcieni brązu. Całość prezentuje się lekko, elegancko i nowocześnie. Nieregularne krawędzie zwracają uwagę i zapadają w pamięć, w prosty i skuteczny sposób nadając produktom wyjątkowości. Warto podkreślić, że zastosowanie tego zabiegu nie skutkuje obniżeniem komfortu użytkowania naczyń. Umiejętnie połączono tutaj imponujące walory wizualne i funkcjonalność. Możesz być pewien, że te artykuły będą pasowały do Twojej jadalni niezależnie od tego, jakie meble i dodatki się w niej znajdują.

Wyroby o szerokim zastosowaniu – Lubiana Avocado Magnolia

Lubiana Avocado Magnolia to między innymi głębokie talerze, w których można serwować wszelkiego rodzaju zupy i desery składające się z kilku warstw. Godna polecenia jest również cukiernica z pokrywką, która na stole wygląda okazale i dostojnie. Dzięki niej będziesz mógł mieć swój ulubiony słodzik w zasięgu ręki, a także podawać go gościom w znakomitym stylu. Wszystkie te naczynia mają naprawdę szerokie zastosowanie. Rozważ ich zakup zarówno jeśli szukasz artykułów do swojego mieszkania, jak i wtedy, gdy potrzebujesz wyposażyć firmową kuchnię lub restaurację.

Lubiana Avocado Magnolia – szyk i elegancja w Twoim domu

Cała kolekcja Lubiana Avocado Magnolia jest objęta dwuletnią gwarancją producenta. Wykonano ją z porcelany, która wielu osobom wciąż kojarzy się z kruchym tworzywem. Nie w tym przypadku! Szereg wzmocnień i zabezpieczeń czyni te produkty solidnymi i odpornymi na doznawanie uszczerbków. Możesz nawet używać ich w mikrofalówce i myć je w zmywarce. Przekonaj się, co w marce Lubiana pokochali konsumenci i sięgnij po swój komplet naczyń. W naszym sklepie znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz!