Kolekcja Lubiana Bistro / Nana

Lubiana Bistro – klasyczny kolor, nowoczesna forma

Chyba każdy choć raz podziwiał zastawę podczas jednej ze swoich wizyt w wyrafinowanej restauracji. Dlaczego by więc nie cieszyć się takimi pięknymi naczyniami we własnym domu? Wystarczy sięgnąć po serię Lubiana Bistro. To artykuły zaprojektowane przez renomowanego polskiego producenta, który słynie z najwyższych standardów oraz niebanalnego designu. Nie inaczej jest w tym przypadku, mimo tego, że filiżanki z tej linii były inspirowane przede wszystkim ponadczasową klasyką. Czysta biel, regularne kształty i standardowe wymiary sprawiają, że będą perfekcyjnym dopełnieniem każdej aranżacji. Jesteśmy przekonani, że każdy wybierze coś dla siebie z szerokiej i różnorodnej oferty nakrywamy.pl.

Lubiana Bistro – naczynia do serwowania kawy i herbaty 

Naczynia z kolekcji Lubiana Bistro okażą się niezastąpione podczas śniadań, obiadów, kolacji, podwieczorków i nie tylko. Mniejsze filiżanki posłużą do serwowania intensywnego espresso, które o poranku pobudzi do działania. Większe modele będą idealne na kawy z dodatkiem mleka, różne rodzaje herbat, ziołowe napary, a nawet owocowe soki i koktajle. Porcelana sprawi, że wszystkie te napoje będą smakowały jeszcze lepiej, a chwile spędzone w ich towarzystwie staną się odprężające i wyjątkowe. To naczynia na co dzień oraz na specjalne okazje.

Lubiana Bistro – połączenie unikalnego stylu i funkcjonalności

Lubiana Bistro to dowód na to, że mniej rzeczywiście znaczy więcej. Okrągłe spodki, filiżanki o klasycznym kształcie i standardowy kolor sprawiają, że będą znakomicie komponowały się z pozostałymi elementami zastawy. Zarówno tymi subtelnymi i utrzymanymi w podobnych barwach, jak i z tymi wyrazistymi oraz pokrytymi wzorami. Ich sporym atutem jest także funkcjonalność. Solidny, dobrze wyprofilowany uchwyt to gwarancja tego, że filiżanki będą pewnie leżały w dłoni i nie wyleje się z nich ani kropla. Zabrudzenia nie przylegają do ich powierzchni, dlatego ewentualne plamy i osad będzie można szybko z nich usunąć. Dzięki temu znowu będą wyglądały jak nowe.

Lubiana Bistro – produkty o imponującej wytrzymałości

Jednym z kluczowych atutów naczyń z serii Lubiana Bistro jest ich wytrzymałość. Wykonano je z wysokiej jakości porcelany, która jest odporna na zarysowania, pęknięcia i stłuczenie. Co za tym idzie, zachowa pełnię walorów estetycznych przez długi czas. To inwestycja o przyszłościowym charakterze oraz interesujący pomysł na prezent dla miłośników praktycznych przedmiotów. Porcelana Lubiana dostępna w nakrywamy.pl jest objęta dwuletnią gwarancją producenta. Zapraszamy na zakupy!