Kolekcja Lubiana Daisy Blue

Nowoczesna elegancja, czyli Lubiana Daisy Blue

Lubisz otaczać się przedmiotami, które przypominają małe dzieła sztuki, a zarazem są funkcjonalne? W takim razie naczynia z kolekcji Lubiana Daisy Blue zostały stworzone właśnie dla Ciebie! Skutecznie udowadniają, że filiżanki i talerzyki mogą być ozdobą stołu, biurka i kuchennego blatu. Dzięki nim inni będą postrzegali Cię jako tego, kto przywiązuje wagę do detali i posiada wysublimowane poczucie estetyki. Wprowadź nieco kolorów do swojego domu i spraw, by każdy posiłek przypominał przyjemny rytuał. Zapoznaj się z asortymentem Nakrywamy i pozwól, by zachwyciły Cię starannie wyselekcjonowane, porcelanowe wyroby!

Lubiana Daisy Blue – naczynia dopracowane w każdym calu

Wyroby z linii Lubiana Daisy Blue to wysokiej jakości porcelana, która przywodzi na myśl luksus w najlepszym wydaniu. Zaprojektowano je tak, by miały praktyczny charakter i zapewniały Ci pełen komfort użytkowania. Krawędzie wzmocniono, by zapobiec stłuczeniom i innym uszkodzeniom. Z kolei dodatkowa warstwa szkliwa, którą pokryto naczynia, zapewnia wspaniały połysk i sprawia, że nie musisz obawiać się tego, że na powierzchni zbyt szybko pojawią się rysy. Choć piękne, muszą być przede wszystkim funkcjonalne. Artykuły możesz więc myć w zmywarce i wstawiać do kuchenki mikrofalowej. Nie zaszkodzi im to, a Ty zyskasz dzięki temu sporo czasu.

Lubiana Daisy Blue – błękit i motywy roślinne

Piękny wygląd to jeden z największych atutów kolekcji Lubiana Daisy Blue. Połączenie bieli oraz intensywnych i delikatnych odcieni niebieskiego jest niezwykle efektowne i gustowne. Motywy roślinne sprawiają, że przeplata się tu nowoczesność i klasyka, a żłobienia sprawiają, że całość przypomina stokrotkę. Dzięki temu, że poszczególne filiżanki i talerze różnią się od siebie, a wzory, które je pokrywają, nie są takie same, całość prezentuje się nietuzinkowo i spójnie zarazem. W rezultacie komplet doskonale sprawdzi się jako prezent dla bliskiej osoby oraz element wyposażenia domu, czy lokalu gastronomicznego.

Lubiana Daisy Blue – doskonała inwestycja

Serwis Lubiana Daisy Blue składa się z trzech rodzajów talerzy: obiadowych, głębokich i deserowych oraz filiżanek i spodków pod filiżanki. W trakcie zakupów weź pod uwagę to, jak dużej zastawy potrzebujesz. Do wyboru masz te przeznaczone dla sześciu, dwunastu, osiemnastu i dwudziestu czterech osób. Zanim trafią w Twoje ręce, przechodzą szereg rygorystycznych prób, dlatego możesz być pewien, że stanowią rozsądną inwestycję. W naszym sklepie znajdziesz wyroby marki Lubiana, które będą służyły Ci przez długie lata. Udanych zakupów!