Kolekcja Lubiana Elise

Lubiana Elise – oryginalność i klasa

Jak podkreślić charakter kuchni i sprawić, by nabrała indywidualnego i oryginalnego wyrazu? Wystarczy zainwestować w gustowną zastawę! Dziś nawet zwyczajne przedmioty codziennego użytku mogą prezentować się niebanalnie. Kolekcja Lubiana Elise to propozycja dla miłośników naczyń, które wyróżniają się spośród standardowych produktów. Przypadnie Ci do gustu, jeżeli cenisz sobie wyrazistość, nietuzinkowość i wysoką jakość. W naszym sklepie znajdziesz serwisy od tego renomowanego, polskiego producenta, które zachwycą Cię swoim wykonaniem. Wybierz swój już dziś!

Dopasowany do potrzeb serwis Lubiana Elise

Niezależnie od tego, czy szukasz zastawy dla niewielkiej rodziny, czy kompletujesz wyposażenie lokalu gastronomicznego, jesteś we właściwym miejscu. Oferujemy komplety naczyń Lubiana Elise przeznaczone dla następującej liczby osób:

  • 6
  • 12
  • 18
  • 24.

Każdy z nich składa się z kubków oraz trzech rodzajów talerzy: obiadowych, głębokich oraz deserowych. Dzięki temu możesz sięgać po nie podczas wielu różnych okazji. Serwis w zupełności wystarczy do tego, by podać obiad składający się z dwóch dań i zwieńczyć go kawałkiem ciasta. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, byś znalazł dla niego swoje własne zastosowanie. Na jednym z talerzy możesz na przykład ułożyć drobne przekąski albo ozdobne czekoladki, by zawsze mieć je pod ręką.

Lubiana Elise – odrobina orientu w Twoim domu

Naczynia z linii Lubiana Elise są utrzymane w kilku odcieniach brązu. Intensywne, które niemal przypominają czerń, przeplatają się z tymi jaśniejszymi, działając na zasadzie kontrastu. Wspaniale komponują się z drewnianymi blatami, dlatego będą idealnym wyborem bez względu na to, w jakim stylu urządziłeś swoje wnętrza. Istotną rolę odgrywa tutaj wzornictwo, które przywodzi na myśl arabeski pochodzące z odległych, egzotycznych krajów. Niektórzy mogą uznać, że to pamiątki przywiezione przez Ciebie z wakacji!

Lubiana Elise – starannie wyselekcjonowana porcelana

Lubiana Elise to artykuły wykonane z najwyższej jakości porcelany. Wystarczy jej dotknąć, by cieszyć się przyjemnością obcowania z prawdziwym luksusem. To szlachetne tworzywo jest także solidne i wytrzymałe. Naczynia mają wzmocnione brzegi, a dodatkowa warstwa szkliwa zapobiega powstawaniu rys. Odporność na działanie wysokich temperatur sprawia, że możesz bez obaw wkładać je do kuchenki mikrofalowej. Nie zaszkodzi im również mycie w zmywarce. Jesteśmy pewni, że spełnią Twoje oczekiwania. Zamów swój serwis Lubiana Elise i żyj stylowo!