Kolekcja Lubiana Oriental

  • z 2
  • z 2

Lubiana Oriental – oryginalna i szykowna zastawa stołowa 

Aby stół w kuchni, czy jadalni prezentował się stylowo i szykownie, warto zainwestować we właściwe naczynia. Powinny zachwycać praktycznym charakterem oraz swoimi walorami wizualnymi. To wszystko można powiedzieć o produktach z serii Lubiana Oriental, które łączą regularne kształty z nasyconymi barwami i motywami roślinnymi. Inspirowane odległymi, egzotycznymi krajami przywodzą na myśl beztroskie chwile przeżywane podczas wakacji. Wystarczy na nie spojrzeć, by na twarzy pojawił się uśmiech. W nakrywamy.pl można kupić tę kolekcję w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do tego, by zapoznać się z nią już dziś.

Lubiana Oriental – egzotyczne wzornictwo i głębia kolorów

Niepowtarzalny urok linii Lubiana Oriental nie jest dziełem przypadku. Każdy element został zaprojektowany z największą starannością. Wzornictwo nawiązuje do orientalnej estetyki, z której czerpią projektanci z całego świata. Wyraziste linie układają się w starannie przemyślane, misterne kompozycje, które zachwycają swoją szczegółowością. Odcienie niebieskiego kojarzą się z bezchmurnym niebem i krystalicznie czystym oceanem. Nic dziwnego, że trudno przejść obojętnie obok tych naczyń. Będą elegancką ozdobą stołu, która wprowadzi odrobinę koloru i świeżości do wnętrza.

Lubiana Oriental – naczynia, obok których trudno przejść obojętnie

Seria Lubiana Oriental nawet zwyczajny posiłek zamieni w odprężający rytuał. Jest odpowiednia do serwowania mięs, sałatek, owoców morza, a także ciast i innych słodkości. W naszym sklepie posiadamy serwisy obiadowe dla dwunastu, szesnastu i osiemnastu osób. W ich skład wchodzą:

  • talerze deserowe
  • talerze obiadowe
  • salaterki.

Poszczególne produkty można kupować na sztuki albo w zestawach, co zauważalnie ułatwia skomponowanie własnej zastawy. Stanowią wspaniałe tło dla potraw, które zostały na nie nałożone. Z powodzeniem mogą służyć do podawania dań w trakcie uroczystych kolacji i rodzinnych przyjęć. Z pewnością staną się tematem niejednej rozmowy i sprawią, że ich właściciel będzie odbierany jako osoba o dobrym guście. W niczym nie przypominają standardowych naczyń, jakich wiele na rynku. W przeciwieństwie do nich one na długo zapadają w pamięć.

Wysokiej jakości porcelana z serii Lubiana Oriental 

Lubiana Oriental to odpowiedni wybór dla osób, które cenią sobie ponadczasowość i wysoką jakość. Porcelana, z której wykonano te artykuły, nadaje im klasy i wyrafinowania. Zaprojektowano je tak, by można było z nich korzystać bez obaw o to, że się potłuką, popękają albo porysują. Stąd też wzmocnione krawędzie i dodatkowa warstwa szkliwa, które chronią przed urazami mechanicznymi i działaniem wysokich temperatur. Dzięki temu naczynia można wstawiać do mikrofalówki i myć w zmywarce, bo nie wpłynie to negatywnie na ich wygląd i funkcjonalność. Oferowana przez nakrywamy.pl porcelana Lubiana to odrobina luksusu dostępna na wyciągnięcie ręki. Życzymy miłych zakupów!