Kolekcja Lubiana Stoneware

Lubiana Stoneware – wyraziste barwy, oryginalne kształty

Naczynia nie muszą być zwyczajnymi przedmiotami codziennego użytku. Warto sięgać po modele, które przypominają małe dzieła sztuki i pomagają celebrować spożywanie posiłków, czy delektowanie się aromatyczną kawą. Lubiana Stoneware to linia produktów, którą stworzono z myślą o miłośnikach oryginalnych rozwiązań. Niebanalny design, zaskakujące połączenia kolorystyczne i solidne wykonanie sprawiają, że każdy esteta zapragnie mieć je w swoim domu. W nakrywamy.pl klienci mogą wybierać spośród wielu naczyń tego słynnego polskiego producenta. Zachęcamy do tego, aby już dziś się z nimi zapoznać!

Stylowo i niebanalnie z Lubianą Stoneware

Dlaczego warto zainteresować się Lubianą Stoneware? To ceramika najwyższej jakości, która z uwagi na swoją atrakcyjną cenę nie stanowi dużego obciążenia dla domowego budżetu. W naszym sklepie zajmujemy się sprzedażą pojedynczych produktów oraz serwisów obiadowych przeznaczonych dla czterech, sześciu, ośmiu oraz dwunastu osób. Składają się one z talerzy: obiadowych, głębokich i deserowych. W dowolnym momencie klient może powiększyć je o salaterkę albo wymienić uszkodzony talerzyk na nowy, identyczny egzemplarz. Spora dowolność i elastyczność sprawiają, że wszyscy będą mogli wyposażyć swoją kuchnię w sposób wygodny i dopasowany do potrzeb.

Niepowtarzalny design Lubiany Stoneware

Niewątpliwym atutem Lubiany Stoneware są walory wizualne. Marka sięga po wyraziste barwy takie jak granat, turkus, czy brąz. Nie brakuje złotych zdobień i trudnych do podrobienia wzorów, które na długo zapadają w pamięć. Niektóre z nich upodabniają naczynia do kwiatów, inne natomiast do kamieni szlachetnych. Artykuły w niczym nie przypominają klasycznej, standardowej zastawy i w zupełności wystarczą do tego, by odmienić jadalnię. Na stole i blacie kuchennych szafek będą prezentować się okazale i intrygująco. Właśnie dlatego będą idealnym podarunkiem dla przyjaciół i krewnych.

Lubiana Stoneware – zastawa wysokiej jakości

Wyroby z kolekcji Lubiana Stoneware zaprojektowano tak, by były komfortowe podczas codziennego użytkowania. Przypadną do gustu osobom żyjącym aktywnie, bo można myć je w zmywarce i wstawiać do kuchenki mikrofalowej bez obaw o to, że im to zaszkodzi. Wzmocnione krawędzie zapobiegają stłuczeniu, a dodatkowa warstwa szkliwa chroni przed rysami. Wszystkie naczynia mogą mieć bezpośredni kontakt z żywnością i są bezpieczne dla zdrowia. Różnorodny i szeroki asortyment nakrywamy.pl jest pełen interesujących propozycji od firmy Lubiana. Zapraszamy na zakupy!