Kolekcja Lubiana Wersal

Dlaczego Lubiana Wersal będzie doskonałym wyborem?

Poszukując dobrej jakościowo porcelany, która będzie wytrzymała, solidna i przy okazji atrakcyjna wizualnie, z całą pewnością pod uwagę należy wziąć porcelanę marki Lubiana, a dokładniej kolekcje Wersal. To bardzo prosta, pasująca do wszystkiego zastawa, która kojarzy się z elegancją i jednoczesnym minimalizmem. Na pewno, zarówno poszczególne ich elementy, jak i całość zastawy, doskonale sprawdzą się w każdym domu. Warto sprawdzić, jakie konkretnie składowe wchodzą w obie zastawy.

Jakie elementy zawiera zastawa Lubiana Wersal?

Lubiana Wersal to bardzo uniwersalna i ponadczasowa kolekcja, w której znaleźć można przede wszystkim naczynia codziennego użytku. W skład wchodzą między innymi:

  • półmisek,
  • sosjerka,
  • cukiernica,
  • talerze obiadowe,
  • kubki,
  • talerze obiadowe głębokie,
  • talerzyki deserowe.

Oczywiście możliwe jest również zakupienie całego skompletowanego już zestawu, który zawiera odpowiednią, wybraną przez siebie liczbę elementów, uzależnioną od liczby osób, która ma zasiadać przy stole. W ten sposób można skomponować spójny zestaw, który może być używany, zarówno na co dzień, jak i przy większych okazjach, na przykład podczas spotkań z gośćmi.

Czym wyróżnia się porcelana Lubiana Wersal?

Warto też omówić najbardziej charakterystyczne kwestie siostry powyższej kolekcji, czyli porcelany Lubiana Wersal. Jest to bardzo klasyczna, ponadczasowa porcelana. Na pewno idealnie dopasuje się do każdego wnętrza i stylu, co może być istotne dla każdego, kto lubi spójność oraz dopasowanie nawet najmniejszych detali.

Kolorystyka jest bardzo delikatna, wręcz ponadczasowa, ponieważ większość elementów została zachowana w tonacji bieli i subtelnego kremu. To świetny wybór dla osób lubiących minimalizm i brak zbędnych zdobień, które czasami znaleźć można na różnego rodzaju zastawach stołowych.

To komplet niezwykle prosty, ale urzekający w swojej prostocie oraz delikatności. Dodatkowo zaznaczyć też trzeba, że jest to porcelana najwyższej jakości. Trwała i estetyczna, a przy okazji dzięki odpowiednim powłokom, bardzo wygodna do mycia.

Porcelana Lubiana Wersal — prostota i klasa

Takie rozwiązania są ponadczasowe. Wytrzymała, elegancka porcelana Lubiana Wersal, to niewątpliwie słuszna inwestycja na długie lata. Przy odpowiedniej dbałości o naczynia, z całą pewnością nic im nie grozi i zachowają doskonały wygląd na dłużej. Plusem jest też to, że zastawa sama w sobie jest bardzo wygodna w użyciu, a jedzenie z niej jest czystą przyjemnością.