• z 16
  • z 16

Kuchenprofi

Firma Kuchenprofi oferuje swoim klientom różnorodne akcesoria kuchenne, które charakteryzują się wysoką jakością, łatwością użytkowania, a także niebanalnym wzornictwem. Produkty marki Kuchenrofit są niesamowicie praktyczne, dzięki czemu gotowanie staje się szybkie, łatwe i przyjemne.

W szerokiej ofercie firmy Kuchenprofi znajdują się zestawy garnków stalowych ze szklanymi pokrywami, żeliwne patelnie grillowe, żeliwne woki, garnki do kąpieli wodnej, rondle, przecieraki do warzyw i owoców, patelnie z powłoką ceramiczną, woki żeliwne z rusztem, grille stołowe, zestawy do fondue i wiele innych produktów, które usprawnią przygotowanie posiłku. 

Jeżeli poszukujecie regulowanej obręczy do ciast, to znajdziecie ją również w ofercie producenta. Koszyki do grillowania, stojaki do pieczenia ziemniaków, zestawy do makaronów czy formy do pieczenia - ich również nie zabraknie wśród produktów Kuchenprofi, a znaleźć je możecie w naszym sklepie nakrywamy.pl. 

Poszukujecie blachy do ciasta w kształcie serca? Świetnie się składa, bo takowa została wyprodukowana przez Kuchenprofi i znajdziecie ją wśród produktów dostępnych na naszej stronie internetowej. Łyżki do lodów, widelczyki do fondue, łopatki cukiernicze, ruszty do pieczenia ryb, rękawy silikonowe, łyżki do dekorowania, szpryce do dekorowania czy wielofunkcyjne tarki obrotowe - to elementy wyposażenia kuchni, które usprawnią Wam wiele czynności podczas prac wykonywanych w kuchni.

Marka Kuchenprofi to również silikonowe stolnice, zestawy akcesoriów do grillowania, dzbanki do herbaty z zaparzaczem, stalowe chlebaki, wagi kuchenne, maselniczki, spodki pod jajka, wkładki do gotowania na parze, termometry do pieczenia, wykrawacze do pierogów, nakładki do lanych klusek, kamienie do pieczenia pizzy czy krajacze do pizzy. 

Kuchenprofi oferuje swoim klientom wiele innowacyjnych produktów, które sprawią, że pewne czynności, które niegdyś wymagały poświęcenia na nie wiele czasu przy ich użyciu będą mogły być wykonane w przysłowiowym mgnieniu oka.