Podobne

Mastrad

Mastrad

Producent akcesoriów kuchennych Mastrad oferuje wielokolorowe produkty, dzięki którym kuchnia nabiera niepowtarzalnego wyglądu, a gotowanie staje się dużo przyjemniejsze. Poza kwestiami estetycznymi, marka Mastrad odznacza się wysoką jakością oferowanych przez siebie produktów, a także ich praktycznym zastosowaniem. Wyposażenie kuchni akcesoriami od Mastrad niewątpliwie okaże się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. 

W naszym sklepie nakrywamy.pl, znajdziecie między innymi takie propozycje od Mastrad jak kolorowe zestawy pojemników na warzywa, obrotowe noże do pizzy, nietuzinkowe łyżki do mieszania potraw czy krajalnice ze stali nierdzewnej.

Masz problem ze znalezieniem odpowiedniego miejsca na czosnek? Mamy dla Ciebie w związku z tym ciekawą propozycję - torba do przechowywania czosnku od Mastrad pomoże w zażegnaniu Twojego dylematu raz na zawsze. Ubijanie białek to dla Ciebie nużący i czasochłonny proces za którym, krótko mówiąc, nie przepadasz? I w tym wypadku mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Błyskawiczna trzepaczka odciąży Cię w wykonywaniu tej żmudnej czynności, a dodatkowo mocno ją usprawni, skracając tym samym czas ubijania. 

Marka Mastrad oferuje także uniwersalne miksery ręczne, nożyki do makaronu z trzema wymiennymi ostrzami, a także zestawy do wycinania ravioli. Dzięki tego typu urządzeniom, możesz zapomnieć o kupowaniu gotowego makaronu i rozpocząć przygodę z przygotowywaniem własnego, a tym samym lepszego i zdrowszego. 

W szerokim asortymencie Mastrad dostępne są także wielofunkcyjne nożyce kuchenne, pojemniki na zioła i przyprawy, moździerze z tłuczkiem ze stali nierdzewnej, szczypce kuchenne, szklane pipety, noże do rozsmarowywania, wałki do ciasta, syfony do spieniania zimnych i gorących musów, a także innowacyjne pojemniki do pieczenia owoców. 

Mastrad to także znaczniki na szklanki, zestawy do koktajli, wykałaczki koktajlowe i wiele innych ciekawych gadżetów, dzięki którym serwowane posiłki będą żywo przypominały te podawane w wykwintnych restauracjach.