Noże Ambition

W tej kategorii oferujemy naszym klientom połączenie klasy, elegancji, a co najważniejsze - praktyczności, bowiem właśnie takie są wyprodukowane przez popularną markę Ambition noże kuchenne

Firma ta powstała w roku 2004, debiutując za pomocą sztućców wyprodukowanych z najwyższej jakości stali nierdzewnej, jednak stopniowo w każdym roku odnosiła coraz to większe sukcesy. W 2006 w ich asortymencie pojawiły się produkty wykonane z porcelany, a także garnki oraz akcesoria kuchenne. W następnym roku Ambition rozszerzyło swoją działalność o kolejne, zagraniczne rynki, gdzie niemal natychmiastowo marka podbiła serca wszystkich miłośników gotowania oraz luksusowych akcesoriów. Obecnie firma jest jednym z partnerów Polskiej Akademii Gastronomicznej, a różnorodne media wciąż rozpisują się nad wspaniałą klasą oraz ciekawymi produktami. Dlaczego Ambition jest tak niezwykle lubiana? Otóż, firma ta jest jednym ze sponsorów polskiej edycji słynnego programu "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Produkty tejże firmy charakteryzują się niezwykłą trwałością oraz jakością, a co ważniejsze - posiadają wiele zalet.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć markę Ambition noże pojedyncze, jak też i zestawy. Wszystkie jednak produkty są objęte kilkuletnim okresem gwarancyjnym. Komplety dostępne w naszym sklepie posiadają wykonany z materiałów drewnianych blok, a także pięć noży, do których można zaliczyć noże uniwersalne, masarskie, nóż szefa, a jak również obieraki. Wszystkie noże posiadają różnorodne długości całkowite oraz samego ostrza. Zależnie od ich zastosowania, produkty posiadają też odmienne grubości i szerokości ostrzy.

Dodatkowo noże Ambition są wyprodukowane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, z kolei ich rączka perfekcyjnie dopasowuje się do każdej dłoni. Co ważniejsze, wszystkie nasze produkty Ambition są dostępne w stosunkowo niskich cenach.