• z 3
  • z 3

Noże Ambition

Dobry zestaw noży? Ambition!

Co jest najważniejsze w kuchni? Jedzenie, to oczywiste, ale każdy kucharz się zgodzi, że narzędzia pracy mają wpływ na jakość serwowanych potraw. Dlatego większość kucharzy posiada własny, sprawdzony i niezawodny zestaw noży. Ambition to marka posiadająca w swojej ofercie liczne komplety o mniej lub bardziej wyspecjalizowanym składzie.

W ofercie znajdziesz proste zestawy dla pani domu, ale jeżeli szukasz czegoś bardziej wyrafinowanego, również się nie zawiedziesz. Modele noży do ryb lub mięs zadowolą nawet profesjonalistę. Niektóre zestawy sprzedawane są ze specjalnym stojakiem, dzięki któremu noże będą zawsze łatwo dostępne i stanowić będą ozdobę kuchennej przestrzeni.

Dlaczego warto kupić nóż Ambition?

Podczas gotowania każdy kucharz liczy na niezawodność wyposażenia kuchni. Wielu z nich przynosi do pracy własne komplety noży i dba o to, by zawsze były gotowe do użycia. Nóż Ambition to pewność renomowanej marki i gwarancja jakości. Producent wykorzystuje najlepsze i niezawodne materiały, które sprawdzają się w pracy z żywnością. Łatwo się je też czyści, ponieważ jedzenie łatwo odchodzi od ostrza i nie przywiera do niego. Nie wymagają dużo uwagi, aby zachować je w nienagannym stanie.

Komplet noży Ambition - na prezent dla szefa kuchni

Komplet noży Ambition to świetny wybór, jeżeli szukasz prezentu dla kucharza. Wybierz elegancki model, który nie tylko świetnie wygląda, ale też sprawdza się w działaniu. Rękojeść świetnie układa się w dłoni, dopasowuje się do niej i pozwala na pewny i stabilny chwyt. Noże wyprofilowane są idealnie z myślą o przeznaczeniu. Producent nadał im idealny kształt i wykończenie.

Ostrza noży wykonywane są ze stali nierdzewnej, która odporna jest na ścieranie, rdzę i przebarwienia. Jest też bezpieczna w kontakcie z żywnością. Oznacza to, że noże te służyć mogą w kuchni wiele lat bez śladu zużycia, a w razie potrzeby łatwo je naostrzysz i będziesz mógł dalej się nimi cieszyć.

Noże Ambition - dobra cena i świetna jakość

Noże Ambition wykonywane są z niezwykłą starannością. Od doboru materiałów, po kształt ostrza i profil rękojeści, wszystko zaprojektowane jest tak, by ułatwić pracę kucharzowi. Niektóre zestawy wyposażone zostały w specjalny blok, który chroni ostrza i pozwala na estetyczne i funkcjonalne przechowywanie noży.

Ambition to noże polecane przez profesjonalistów. Nie oznacza to jednak, że musisz wydać na nie fortunę. Doskonałej jakości zestawy noży lub pojedyncze sztuki kupisz w przystępnych cenach.

 

W tej kategorii oferujemy naszym klientom połączenie klasy, elegancji, a co najważniejsze - praktyczności, bowiem właśnie takie są wyprodukowane przez popularną markę Ambition noże kuchenne

Firma ta powstała w roku 2004, debiutując za pomocą sztućców wyprodukowanych z najwyższej jakości stali nierdzewnej, jednak stopniowo w każdym roku odnosiła coraz to większe sukcesy. W 2006 w ich asortymencie pojawiły się produkty wykonane z porcelany, a także garnki oraz akcesoria kuchenne. W następnym roku Ambition rozszerzyło swoją działalność o kolejne, zagraniczne rynki, gdzie niemal natychmiastowo marka podbiła serca wszystkich miłośników gotowania oraz luksusowych akcesoriów. Obecnie firma jest jednym z partnerów Polskiej Akademii Gastronomicznej, a różnorodne media wciąż rozpisują się nad wspaniałą klasą oraz ciekawymi produktami. Dlaczego Ambition jest tak niezwykle lubiana? Otóż, firma ta jest jednym ze sponsorów polskiej edycji słynnego programu "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Produkty tejże firmy charakteryzują się niezwykłą trwałością oraz jakością, a co ważniejsze - posiadają wiele zalet.

W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć markę Ambition noże pojedyncze, jak też i zestawy. Wszystkie jednak produkty są objęte kilkuletnim okresem gwarancyjnym. Komplety dostępne w naszym sklepie posiadają wykonany z materiałów drewnianych blok, a także pięć noży, do których można zaliczyć noże uniwersalne, masarskie, nóż szefa, a jak również obieraki. Wszystkie noże posiadają różnorodne długości całkowite oraz samego ostrza. Zależnie od ich zastosowania, produkty posiadają też odmienne grubości i szerokości ostrzy.

Dodatkowo noże Ambition są wyprodukowane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, z kolei ich rączka perfekcyjnie dopasowuje się do każdej dłoni. Co ważniejsze, wszystkie nasze produkty Ambition są dostępne w stosunkowo niskich cenach.