• z 18
  • z 18

Noże stalowe

W tej kategorii serdecznie polecamy Państwu noże kuchenne stalowe, będące najbardziej popularnymi oraz znajdującymi się w każdej kuchni - amatorskiej oraz profesjonalnej. Dostępne są one w nader przystępnych oraz niskich dla każdego cenach, a co ważniejsze - posiadają niezwykle szerokie możliwości zastosowania. Noże stalowe są kute z najwyższej jakości stali szlachetnej, a także charakteryzują się niezwykle dużą gładkością oraz ostrością, dzięki czemu bez trudu można z ich pomocą kroić różnorodne potrawy oraz mięsa. Noże stalowe sprzedawane w naszym sklepie nie wymagają zbyt częstego ostrzenia, bowiem nie tępią się za często. Nasza firma oferuje różnorodne modele noży kuchennych, wyprodukowane przez popularne oraz uznane marki, takie jak niemiecki producent Wusthof, Ambition, bądź też Gerlach.

Niektóre przedmioty sprzedaży oferują pojedyncze noże wykonane ze stali, jednak serdecznie zapraszamy do zapoznania się również ze ich zestawami, w których można znaleźć ostrzałki prętowe, bloki wyprodukowane z materiałów drewnianych, deski do krojenia oraz kilka sztuk noży, między innymi: noże do jarzyn, mięsa, pieczywa z ząbkowatym wykończeniem oraz szefa kuchni, które posiadają różnorodne długości.

Wszystkie noże stalowe, które mogą Państwo zakupić w naszej firmie, są objęte kilkuletnim okresem gwarancyjnym. Noże te nie pękają, a dodatkowo - są wyposażone w rączkę z antypoślizgową powłoką, dzięki której ręka nie ześlizguje się, a ryzyko nieoczekiwanego wypadku zmniejsza się.

Produkty w naszym sklepie, w szczególności noże stalowe wyróżniają się niezwykle wysoką twardością, a ich przeznaczeniem jest zastosowanie w codziennym gotowaniu. Co ważniejsze - produkty te są w pełni bezpieczne przy kontakcie w żywnością. Mogą być stosowane przez kilka lat, nie tracąc jednocześnie na swojej wartości.