• z 10
  • z 10

Noże Wüsthof

Nóż Wusthof – idealne wyposażenie każdej kuchni

Jedną z najpopularniejszych marek produkujących noże kuchenne jest pochodząca z Niemiec firma Wusthof. Nóż sygnowany logotypem tego producenta to gwarancja najwyższej jakości, wyjątkowej funkcjonalności i wieloletniej użyteczności. Firma działa na rynku od 1814 roku, co dowodzi o jej silnej pozycji i niebywałym doświadczeniu. To biznes rodzinny, który obecnie przejęło już siódme pokolenie, a funkcję prezesa generalnego pełni Harald Wusthof. Noże Wusthof projektowane są z dewizą praktyczności, a ich głównym zadaniem jest ułatwienie codziennej pracy zarówno w profesjonalnej, jak i amatorskiej kuchni. Do ich produkcji wykorzystywane są jedynie starannie wyselekcjonowane materiały, a najważniejszym z nich jest najwyższej jakości stal wysokowęglowa – hartowana aż w 11050 stopniach Celsjusza!

Wusthof – nóż do zadań specjalnych

Na rynku funkcjonuje niewielu tak dokładnych producentów, jak niemiecka marka Wusthof. Nóż kuchenny powinien być przede wszystkim funkcjonalny, wytrzymały i odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania. Ponadto powinien posiadać niezwykle ostre wykończenia, dzięki którym doskonale poradzi sobie z wszystkimi produktami spożywczymi. Właśnie tak można opisać każdy nóż Wusthof, który doskonale sprawdzi się zarówno w dłoni amatora, jak i zawodowego kucharza. Ergonomiczna rękojeść wykonana z materiałów syntetycznych jest niezwykle wygodna i praktyczna. W asortymencie naszego sklepu znajdują się również noże w drewnianych blokach, które dodatkowo usprawniają codzienną pracę w kuchni i ułatwiają przechowywanie narzędzi.

Noże Wusthof – szeroki wybór produktów

Marka Wusthof dokłada wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów, dlatego nieustannie udoskonala i rozbudowuje swoją ofertę.

Obecnie niemieckie przedsiębiorstwo produkuje nawet około 350 modeli noży kuchennych, desek do krojenia, bloków do noży, nożyczek oraz wiele innych produktów. Każdy nóż Wusthof sygnowany jest unikalnym logotypem będącym symbolem najwyższej jakości. W naszym sklepie znajduje się zdecydowana większość tych wyjątkowych produktów, które dostępne są w wyjątkowo korzystnych cenach i posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty jakościowe. Bogata oferta pozwala na idealne dopasowanie konkretnego noża do indywidualnych preferencji, m.in. względem wielkości, koloru, rodzaju ostrza czy docelowego przeznaczenia narzędzia. Noże Wusthof znajdujące się w naszym asortymencie są również objęte stosowną gwarancją.

Wszystkie noże kuchenne wyprodukowane przez pochodzącą z Niemiec markę Wusthof zostały zaprojektowane zgodnie z dewizą praktyczności. Mają przede wszystkim za zadanie pełnić swoją funkcję przez wiele lat, a równocześnie znacznie ułatwiać pracę w każdej - profesjonalnej i amatorskiej - kuchni.

Firma Wusthof działa na rynku od 1814 roku. Jest to biznes rodzinny, który obecnie został przejęty przez siódme pokolenie, a generalnym prezesem jest Harald Wusthof. Marka ta w chwili obecnej produkuje nawet około trzystu pięćdziesięciu modeli noży kuchennych, desek do krojenia, bloków do noży, nożyczek oraz wiele innych produktów - nie tylko z zakresu kuchennych akcesoriów. Wusthof posiada logo, będące symbolem funkcjonalności, niesamowitej precyzji, a także - co najważniejsze - najwyższej jakości, oferującej długoletnie zastosowanie.  W naszym sklepie mogą Państwo znaleźć szeroką gamę noży kuchennych oraz zestawów z blokami, które są dostępne w niezwykle niskich cenach oraz objęte wieloletnim okresem gwarancyjnym. 

Noże Wusthof są produkowane z najwyższej jakości stali wysokowęglowej - hartowanej aż w 11050 stopniach Celsjusza, dzięki czemu są odporne na wszelakie uszkodzenia oraz zarysowania. Noże posiadają niezwykle ostre wykończenia, a dodatkowo - są wyposażone w logo niemieckiego producenta. Ich rączka jest niezwykle funkcjonalna, wyprodukowana z materiałów syntetycznych, które oferują łatwe trzymanie produktów. Są one przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów. Polecamy Państwu marki Wusthof noże dopasowujące się do każdej dłoni, a także posiadające różnorodne długości. 

Dodatkowo posiadamy noże Wusthof w drewnianych blokach. Do zestawów wchodzi kilka rodzai noży o różnorodnych długościach oraz przeznaczeniach. Bloki znacznie ułatwiają przechowywanie noży oraz nie zajmują zbyt dużej ilości miejsca.