• z 16
  • z 16

Porcelana AMBITION

Porcelana jest bardzo szlachetnym tworzywem, z którego produkuje się wykwintne naczynia - serwisy kawowe i obiadowe, o klasycznym, dyskretnym charakterze lub z misternymi, ręcznymi zdobieniami. Jest wspaniałą ozdobą dla każdego stołu i warto takie serwisy wykorzystywać nie tylko od święta, ale i na co dzień!

Cechy charakterystyczne porcelany

Porcelana jest białą ceramiką, charakteryzującą się kilkoma ważnymi cechami. Przede wszystkim jest to niewielka nasiąkliwość, co oznacza, że porcelana łatwo się zmywa, nie przechodzi kolorami potraw i napojów. Jest także bardzo wytrzymała mechanicznie - to dlatego serwisy porcelanowe naszych babć, o które dbało się latami, są w stanie ozdabiać nasze stoły po dziś dzień! Najlepszym sposobem mycia porcelany jest mycie ręczne lub używanie specjalnych programów i środków czyszczących do zmywarki, które umożliwiają mycie mechaniczne bez uszkadzania delikatnej porcelanowej powłoki. Dostępna w Nakrywamy porcelana Ambition jest wysokiej klasy wyrobem, który z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jaką porcelanę wybrać?

W serwisie Nakrywamy dostępne są najróżniejsze rodzaje serwisów, w różnych wersjach, zarówno stylistycznych, jak i jeśli chodzi o skład zestawów. Znaleźć tu można serwisy kawowe - składające się z filiżanek, spodków, mleczników i cukiernic, kawowo-obiadowe mające dodatkowo komplety talerzy płytkich i głębokich, czy typowo obiadowe - w zestawie z talerzami do zup, obiadowymi, deserowymi, wazami i półmiskami. Wybierając dla siebie zestaw w Nakrywamy, warto kierować się przede wszystkim własnymi potrzebami - jakich konkretnie elementów serwisu nam brakuje, i na ile nakryć ich potrzebujemy. Porcelana Ambition jest szczegółowo opisana pod tym względem, dlatego swobodnie można zamówić dowolnie wybrany serwis online. 

Rodzaje porcelany

Stylistyka nakryć porcelanowych z serii Ambition jest bardzo szeroka. Znaleźć tu można zarówno bardzo klasyczne, okrągłe talerze o gładkich wykończeniach, jak i talerze kwadratowe lub o bardziej fantazyjnych kształtach. Te doskonale sprawdzą się na nowoczesnych, ale minimalistycznych stołach, na których króluje forma. W zestawach porcelanowych Ambition można również odnaleźć talerze ręcznie zdobione w motywy kwiatowe - to doskonały sposób na ozdobienie stołu talerzami samymi w sobie - dzięki takiemu nakryciu, stół nie potrzebuje już wielu dodatkowych ozdób. 

Porcelana Ambition jako produkt najwyższej jakości, w ciekawych kształtach i stylistyce, jest świetnym pomysłem na prezent. Doskonale sprawdzi się jako codzienny serwis obiadowy dla rodziny, a także jako zastawa stołowa na specjalne okazje, kiedy to potrzebujemy wyjąć coś wystawnego dla swoich gości. Oprócz serwisów obiadowych oraz kawowych na Nakrywamy możemy znaleźć również pojedyncze sztuki poszczególnych elementów zastawy stołowej z porcelany. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują zaledwie jednego elementu, lub potrzebują uzupełnić swój serwis o nowe naczynie, w zamian za zniszczone lub stłuczone.