Serwisy porcelanowe DUO

Nakrywanie do stołu dla każdej pani domu jest wyjątkowo ważnym, ale też wyjątkowo przyjemnym zadaniem. Pomaga uporządkować stół, przypisać każdemu z gości jego miejsce, a dobrze dobrana zastawa stołowa w piękny sposób podkreśla charakter wyjątkowych uroczystości. Sprawia też, że codzienny zwykły obiad dla rodziny może stać się wyjątkowym, magicznym przeżyciem, które warto celebrować dla tych kilku wspólnych chwil razem. 

Wybór porcelany

Dostępne w serwisie Nakrywamy naczynia porcelanowe są bardzo wysokiej jakości - wykonane z delikatnej, ale mało podatnej na ukruszenia porcelany, którą można swobodnie myć w zmywarce, a nawet używać w mikrofalówce. Dzięki tym cechom naczynia z porcelany są nie tylko piękne, ale długowieczne oraz funkcjonalne. Serwisy porcelanowe DUO są stworzone do roli codziennego nakrycia stołu, by rodzinie jadło się wspólne obiady przyjemniej, ale wyśmienicie nadają się również, by podawać na nich gościom wykwintne przystawki, dania i desery. Wybierając porcelanę do swojego domu warto zdecydować się na klasyczne, białe komplety z serii DUO, z delikatnymi, romantycznymi zdobieniami. Są one bardzo praktycznie, pięknie komponują się z kolorowymi potrawami, a do tego idealnie pasują do reszty wystroju stołu - obrusów, dekoracji kwiatowych, sztućców. 

Serwisy porcelanowe DUO

DUO to oferta stworzona dla minimalistów, którzy cenią sobie praktyczność na co dzień. Są to serwisy z porcelany charakteryzujące się wysokimi brzegami - głębokie talerze, miski, płytkie talerze posiadają dość wysokie ranty, co jest ułatwieniem przy noszeniu talerzy z potrawami, a także przy jedzeniu z nich. Wśród produktów DUO można znaleźć piękne, kwadratowe oraz okrągłe talerze, zarówno gładkie, przez które przemawia sama forma, jak i z delikatnymi zdobieniami w postaci wypukłości. Takie zdobione zestawy wyglądają niezwykle elegancko i dostojnie - śmiało można w nich podać zarówno wigilijny barszczyk, jak i codzienny obiad dla rodziny. 

Rodzaje serwisów

W serwisie Nakrywamy znaleźć można wiele ofert dla porcelany z serii DUO. Są to komplety obiadowe, kawowe oraz obiadowo-kawowe, dla 6 lub 12 osób. Do wyboru są komplety w różnych stylach, oraz z różną liczbą i składem elementów zestawu. Dzięki temu można dobrać dokładnie taki komplet, jaki jest nam potrzebny do jadalni. Serwisy porcelanowe DUO ze względu na ponadczasowość wzornictwa, dyskretne wzory i wyjątkowo elegancki charakter świetnie sprawdzają się jako prezent - ślubny, na nową drogę życia dla małżonków, dla rodziców, rodzeństwa, czy przyjaciół na najróżniejsze okazje. Taki porcelanowy zestaw to wspaniały podarunek - kunsztowny, a jednocześnie bardzo mile widziany w każdym domu. 

Decydując się na zestawy porcelany DUO każdy klient otrzymuje gwarancję jakości i zadowolenia z dokonanego zakupu. Wystarczy rozejrzeć się po ofercie Nakrywamy, aby znaleźć idealnie pasujące do codziennych potrzeb serwisy obiadowe i skompletować taki zestaw, dzięki któremu już nigdy nie będziemy mieli problemu z tym, jak zastawić stół na przybycie gości.