• z 59
  • z 59

Komplety

Kupując elementy wyposażenia wnętrza, takie jak zastawa stołowa, staramy się by wpisywały się swoim designem w aranżację wnętrza. Najbardziej uniwersalna do każdego wystroju jest porcelana, która łączy w sobie klasyczne wzornictwo i nowoczesne formy. Takie komplety porcelany znajdziemy na stronie nakrywamy.pl.

Kawa z pięknej porcelany lepiej smakuje 

Na zmysł smaku mają wpływ również pozostałe zmysły. Szczególnie estetyka podania ma znaczenie. Rytuał picia kawy wzbogacony o piękną zastawę czyni ten moment wyjątkowym w ciągu dnia. Osoby, które w nim uczestniczą czują się dodatkowo wyróżnione i docenione. Wśród oferowanych zestawów kawowych z porcelany są zarówno klasyczne białe, jak i cieszące wzrok pięknymi namalowanymi wzorami kwiatowymi i ornamentowymi. 

Komplety z porcelany - rodzaje

Wśród kompletów z porcelany znalazły się zarówno serwisy kawowe, kawowo-obiadowe, jak i obiadowe. Można dopasować je do swoich potrzeb, jeśli chodzi o ilość elementów. Serwisy przeznaczone dla 4 lub 6 osób są idealne do codziennego użytku. Z kolei komplety dla 12 osób sprawdzą się na organizowane przyjęcia. Wszystkie są wykonane z wytrzymałej porcelany i przystosowane do częstego używania.      

Komplety porcelanowe ze zdobieniem reliefowym 

Na nakrywamy.pl znajdziesz komplety porcelanowe wykonane różnymi technikami zdobniczymi. Zdobienia reliefowe są niezwykle efektowne, a zarazem subtelne. Tworzą wklęsłości i wypukłości na porcelanie. Delikatny element dekoracyjny dodaje kompletom klasy i sprawia, że można je dopasować do każdej aranżacji. 

Komplety porcelanowe, które można myć w zmywarce

Zarówno gładkie, jak i malowane komplety porcelanowe można z powodzeniem myć w zmywarce. Na ich powierzchni nie powstają zarysowania. Trzeba jednak pamiętać o wybieraniu delikatnych programów w zmywarce. Wzmocnione krawędzie porcelany sprawiają, że jest bardzo trwała i również wysoce odporna na uszkodzenia. 

Porcelana przystosowana zarówno do niskiej, jak i wysokiej temperatury

Talerzyki porcelanowe można trzymać w lodówce. Podobnie, kiedy chce  się podgrzać jedzenie, bez szkody dla struktury materiału można włożyć talerz do kuchenki mikrofalowej i włączyć dowolny program. Wypalana w ponad 1400 stopniach porcelana jest odporna na wysoką temperaturę, dlatego używając jej nie musimy korzystać z dodatkowych naczyń, służących do podgrzewania potraw. Z tej możliwości nie można skorzystać, jeśli wybiera się eleganckie komplety zdobione złotem i platyną. 

Wszystkie komplety z porcelany doskonale ozdobią stół i dodadzą aranżacji wytworności. Są bardzo dobrym pomysłem na prezent. Zakupiony  komplet porcelanowy posłuży na długie lata, dlatego warto w niego zainwestować. Ponadczasowy design sprawia, że z pewnością przetrwają próbę czasu i będą zdobić witrynę przez dziesięciolecia. Najlepszej jakości porcelana jest nie tylko niezwykle użyteczna, ale również stanowi piękny element dekoracyjny. Postawiona w witrynie będzie bardzo dobrze wyeksponowana i podkreśli charakter mebla, a także salonu czy też kuchni.